23 Eylül 2013

Regal Makinemin Tuşu Bozuk!

06. 08. 2012 tarihinde Edremit Özdemir mağazasından Regal-301-A bulaşık makinesi satın aldım. Bir süre sonra Başla-Beklet tuşu içeri çökerek makine arızalandı. Durumu Burhaniye/Balıkesir M**T***'i isimli yetkili servise telefonla bildirdim. Servis; arızamın garanti kapsamına girmediğini, gelip bakmaları halinde servis ve parça masraflarının tarafımdan karşılanması gerektiğini ;aksi taktirde gelmeyeceklerini belirtti.

Yaşadığım durumu üretici firma Vestel Beyaz Eşya Sanayii ve Tic. AŞ'ye fax ile 29. 08. 2013 tarihinde ilettim. Üretici firma tarafından bana herhangi bir geri bildirim yapılmadı. 3+2 yıl garanti sürem olması sebebi ile, garanti şartnamesinin yükümlülüklerinin üretici firma tarafından yerine getirilmesini talep etmekteyim.

Ahmet 264 Okunma

Cevaplar

  • Regal Temsilcisi21 Ağustos 2017

    Merhaba, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Ahmet 23 Eylül 2013

    Başvurum sonrası kısa süre içerisinde Çözüm Merkeziniz benimle irtibata geçti ve sorunum hakkında gerekli çözümü sağladı.Garanti kapsamı içerisinde söz konusu düğme değiştirildi.Firmanızın göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekür ederim.

  • Regal Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Regal markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön