Regal Kusurlu Klimayı İade Almadı...

Serdar Ç. |

27.06.2016 tarihinde Şırnak/Cizre bir bayinizden 18btu Regal klima satın aldım, servis klimayı taktı aynı gün içerisinde ve klima 09.07.2016 tarihinde arıza verdi. Vestel ana bayisini arayarak arıza talebini istedim ve 2 gün arayla yani 11.07.2016 tarihinde saat 14:25'de servis eve gelerek klimanın arızasını tespit ederek fan motorunun arıza verdiğini tespit etti ve fan motoru parça değişmesi gerekiyor dediler ve ben bir buçuk haftalık klimamın parçasının değişmesini istemedim.

Memnun kalmadığımı ve parçasını değiştirmek istemediğimi söyleyerek klimanın iadesini istedim ve servis hiçbir şekilde tutanak dahi bana vermeden gittiler. Servis ana bayiye hiçbir şekilde klimam hakkında arıza talebini bildirmemiş. Daha sonra müşteri hizmetini arayarak klimanın sökülmesini istedim ve klimanın iadesini istedim, ona göre gelip klimayı söksünler dedim tamam dediler.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar Ç.
  26 Ağustos
  23:02

  27.06.2016 tarihinde Şırnak/Cizre bir bayinizden 18btu Regal klima satın aldım, servis klimayı taktı aynı gün içerisinde ve klima 09.07.2016 tarihinde arıza verdi. Vestel ana bayisini arayarak arıza talebini istedim ve 2 gün arayla yani 11.07.2016 tarihinde saat 14:25'de servis eve gelerek klimanın arızasını tespit ederek fan motorunun arıza verdiğini tespit etti ve fan motoru parça değişmesi gerekiyor dediler ve ben bir buçuk haftalık klimamın parçasının değişmesini istemedim. Memnun kalmadığımı ve parçasını değiştirmek istemediğimi söyleyerek klimanın iadesini istedim ve servis hiçbir şekilde tutanak dahi bana vermeden gittiler. Servis ana bayiye hiçbir şekilde klimam hakkında arıza talebini bildirmemiş. Daha sonra müşteri hizmetini arayarak klimanın sökülmesini istedim ve klimanın iadesini istedim, ona göre gelip klimayı söksünler dedim tamam dediler.

 • 10 Ağustos
  15:57

  Sayın Ç.
  Geri bildiriminizi süreçlerimizi geliştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz.
  Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  Size en iyi hizmeti sunmak için BURADAYIZ markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ