Regal Garanti Kapsamı!

Ahmet N. |

Yedi ay önce lojmanlarda yapılan yenileme sonucu kurumumuz 60 adet Regal marka termosifon aldı. Aradan henüz yedi ay geçmesine rağmen termosifonlar da termik arızaları vermeye başladı. Termik rölesi kurduktan bir süre sonra hata tekrarlamakta ve bu durumu servisinize bildirdiğimde tarafıma termosifonun kireç yapmış olabilir dedi ve bunun garanti kapsamına girmediğini söyledi. Bakım ücreti olarak da 100 TL maliyetli olacağını, rezistansın bozulması durumunda maliyetin aratabileceğini söyledi.

Regal gibi bir markanın bu tarz küçük arızalara garanti verememesi firmanızın ürettiği ürünün arkasında duramaması ve garanti süresi içindeki üründe dahi fırsat kollamasını kınıyorum...

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet N.
  15 Mayıs
  21:52

  Ürünle ilgili şikayetimin üzerinden bir ay geçmesine rağmen ne firmadan ne de genel merkezden hiçbir cevap verilmedi... Otomatik email haric gururla yerli diyorlar... gururunuz yersiz.

 • Ahmet N.
  12 Nisan
  15:14

  Şikayetimin üzerinden kaç gün geçmesine rağmen henüz dönen olamadı. Otomatik mesaj hariç

 • 09 Nisan
  10:08

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Regal tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ