Regal Buzdolabım Arızalı!

Sengul E. |

2009 tarihinde alınan Regal buzdolabı senede sadece 2 ay çalışarak bozulmuş olup yüksek tamir ücreti istenerek bu durum daha da kotüleştirilmiştir. Vestel'den gelen bir kaç telefondan sonra memnuniyet sağlanmadan aramaların arkası kesildi. Bu sıcakta bozuk buzdolabı ile kaldık şimdi bu buzdolabını alet edavat dolabı yapıp yıllardır güvendiğimiz başka bir buzdolabı almayı düşünüyoruz.

Etiketler :

Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sengul E.
  23 Ağustos
  17:22

  Regal yine sorunu çözmede başarısız çözüm diye aynı seyleri tekrarlayip kendi fikirlerini dayatmaya çalışıyorlar ve soz verdikleri halde üst yetkili ile görüşüp bir türlü geri donmediler Vestel çözüm üretme merkezi tam bir fiyasko

 • Sengul E.
  23 Ağustos
  17:19

  Regal sadece ürünü satana kadar ilgileniyor satış sonrası çıkan sorunları çözümleme durumları çok kötü çözüm diye kendi fikirlerini dayanıyor ve soz verdikleri halde tekrar aramıyorlar onlara göre tüketicinin fikirleri oldukça değersiz çözüm üretmek yerine aynı seyleri tekrar ediyorlar

 • 20 Ağustos
  14:55

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle tuketicihizmetleri@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü