31 Ocak 2014

Reeder.com.tr Yanlış Bilgi Veriyor

27 Aralık 2013'de Media Markt'tan almış olduğum A8 tablet ilk aldığım günlerde zor açılıyor takılmalar yaşıyordu. Bende elimle servise teslim ettim kargoda camına zarar gelmesin diye 2 hafta sonra tarafıma gelen mailde aynen şu yazıyor: Üründe darbe ve baskı sonucu LCD ekranda görüntü kaybı tespit edilmiştir. 153 TL servis ödemesi mevcuttur. Ne düşürdüm ne darbe uyguladım şikayet edebileceğim her yere şikayet edeceğim bu firmayı bu kadar da yanlış olmaz !

Duygu 1.037 Okunma

Cevaplar

 • Reeder Temsilcisi03 Şubat 2015

  Hanımefendi, "Teknık Servıs ta yapılan ıncelemede "Kullanım sırasında ortaya cıkmış darbe yada baskı sonucu görüntü kaybı var LCD ekranda.153 TL tel cvp vermiyor mail atıldı.Müşteri ödemeyi kabul etmediği için ürün işlem yapılmadan kargolandı." RAPORUNU guncelleyelım dılersenız.. CIHAZINIZI yollayın arkadaşlarımız bır kez daha baksınlar. Amacımız MUSTERI MEMNUNIYETI... Saygılarımızla..

 • Duygu02 Şubat 2015

  İyi de aldığım ilk gün ne türlü bir darbe uygulayabilirim? 300 liram çöpe gitti ki şu an tablet çöpte. Buradaki şikayetimi de kaldıramam kusura bakmayın. Herkes sizin gibi ucuz fiyat verenlere aldanıp da ürününüzü alırsa haksız yere kazanç sağlarsınız. En iyisi bilindik markaları almaya devam.

 • Reeder Temsilcisi22 Ekim 2014

  Saygıdeger Musterımız, Kullanıcı kaynaklı aksılıkler, sorunlar nedenı ıle ortaya cıkan onarımın bedelını odemeyı kabul etmedıgınız ıcın cıhazınız sıze gerı yollanmıştır. Keske bu noktaya gelmese ıdık.. Saygılarımızla

 • Reeder Temsilcisi10 Ekim 2014

  Hanımefendi, Teknık Servıs ta yapılan ıncelemede "Kullanım sırasında ortaya cıkmış darbe yada baskı sonucu görüntü kaybı var LCD ekranda.153 TL tel cvp vermiyor mail atıldı.Müşteri ödemeyi kabul etmediği için ürün işlem yapılmadan kargolandı." notu var. Bu durumda sizin bize ya bu onarım ıcın ODEME onayı vermenız lazım. Takdır edersınız kı odemesız onarım olanaksız.. Kararınızının ne olacagına ılıskın telefonumuza da cevap alamadık... SON OLARAK cabamız sızı memnun etmek...Ardından da buradakı mektubunuzu kaldırmanızdır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön