06 Ekim 2015

Reeder.com.tr Telefonlar Sorunlu!!

Aldığım 2 telefonumu aldıktan 14 gün sonra telefondaki çekmeme, ekran kayma sorunları, donma, konuşma sırasında kopmalar, ses sorunları gibi nedenler ile Teknosa'ya üzerinden iade etmeleri için talepte bulundum. 1 tanesi için yazılımı güncelleme yapıldı ve tarafıma gönderildi ancak diğeri ile ilgili herhangi bir dönüş olmadı.
Her iki telefonumun da herhangi bir tamir işlemi yapılmadan tarafıma iadenin yapılmasını istiyorum. Telefonlar Samsung' un aynısı dediler ancak tamamen sorunlu.
Çağrı merkezini aradım bugün saat 11:40 da, emre diye bir arkadaş çıktı, Teknosa takip numaralarını istedi, bekleyin veriyorum dedi, telefonu kapatmış o arada ve bir daha da ulaşamadım.

Reyhan 371 Okunma

Cevaplar

  • Reyhan15 Ekim 2015

    Sizden 1 ay önce 2 tane telefon aldım, markanıza güvenerek ancak her iki telefon da sorunlu çıktı. İade istemi ile 14. gün gönderimi gerçekleştirdim ancak 14 günlük telefona parça değişimi yaparak gönderiyorsunuz. Ben aldığım telefonların parça değişimini değil, iadesini istiyorum. 14 günlük telefonun parçası değişmez. İadesinin yapılması gerekli. Müşter ihizmetleriniz berbat, aynı sorundan 4 kere göndermem gerekiyormuş iade için, böyle rezalet olmaz. Müşteri hizmetlerine 10 dakikada ancak ulaşaibliyorsunuz ve verdikleri cevaplar da "değerlendirme aşamasında" şeklinde. İade istiyorum

  • Reeder Temsilcisi07 Ekim 2015

    Değerli müşterimiz, reeder'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyu ilgili birimimize aktardık, size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Soru, öneri ve servis süreci takibiniz için bize 0 850 811 7333 (REED) numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Bilgi dolu günler dileriz. reeder Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön