24 Mart 2015

Reeder.com.tr Tabletimi Alalı 8 Ay Oldu Bu Sürede 2 Defa Sevise Gönderdim.

Reeder.com.tr tabletimi alalı 8 ay oldu bu sürede 2 defa sevise gönderdim. 2 ayı serviste geçti keşke almaz olaydım. İlk şarj almıyor diye gönderdim. 4 GB' hafıza 2 GB geldi. İkinci kez gönderdim tableti dün teslim aldım hafıza düzeldi. Kutuyu açtığımda kasa açıktı ben kapattım. Şu an tablet arka kamera çalışmıyor, şarj almıyor, dokunmatik çalışmıyor. 3. kez göndermeye korkuyorum. Sadece ekranını gönderirler bana böyle bir servis anlayışı olmaz olsun. Servise telefon ediyorum bakan yok.

Hasan 1.638 Okunma

Cevaplar

 • Hasan26 Haziran 2015

  sizden kurtulduğuma şükrediyorum. teknokasko paramı iade etti ve yeni adı bilinen bir marka tablet aldım. allah kimseyi sizin servisin eline düşürmesin...

 • Reeder Temsilcisi08 Mayıs 2015

  Sayın müşterimiz, İletişim bilgilerinizden size ulaşmaya çalıştık fakat ulaşamadık. Teknik servisimiz tam ekipmanlı ve eğitimli bir kadroya sahiptir. Sizin düşündüğünüz gibi bir müdahale asla "olmaz". Cihazınızı incelememiz için göndermeniz yeterlidir. Ulaşım kanallarından herhangi biri ile iletişime geçersek daha sağlıklı olur. Saygılarımızla, Selekt Bilgisayar İletişim Ürünleri İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park B2 Blok No: 66 Yeşilköy Bakırköy İstanbul ÇALIŞMA SAATLERİ ( Hafta içi 08.00-12.30 / 13.30-18.00) CAGRI MERKEZI : 0 850 811 73 33 (352)

 • Hasan08 Mayıs 2015

  Teknosa mağazasına gittim teslim almadan önce görevli arkadaşa kontrol edeceğimi söyledim. Ve onun yanında kutuyu açtım. Tabletimin servise gitme şikayeti kasanın açık olması ve dokunma tikin çalışmaması idi. Tabletin kasası biraz daha yıpranmış şekilde geldi hafıza kartı giriş yerini torna vida ile açmayamı çalıştılar bilmiyorum. 30 dk'lık şarj dan sonra açılan tabletimin dokunmatiği gene çalışmıyordu. Şu kanaate vardım siz benimle dalga geçiyorsunuz. Aynı anda arkadaşlara iade ettim. Çocuğuma tabletinin geldiğini söylemiştim eve gittiğimde çocuğum tabletinin olmadığını görünce oturup ağladı ben onun tek göz yaşına dünyayı değişmem ama sizin yüzünüzden çocuğumu da üzdüm. İnsallah mutlusunuzdur. . Hem bana açıp şikayeti kaldırın diyorsunuz hem de hiçbir işlem yapılmamış tableti gönderiyorsunuz. Benimle dalga geçmek küfür etmek gibi bir şey... İyi çalışmalar demeyeceğim çünkü çalışmıyorsunuz... . İlgilendiriyorsa ona da iletirseniz sevinirim.

 • Reeder Temsilcisi07 Mayıs 2015

  Sayın müşterimiz, Cihazınız 15.04.2015 tarihinde ilgili mağazaya kargolanmıştır. Sorununuz çözüldü ise şikayetinizi teşekkürle kapatırsanız seviniriz. Saygılarımızla, Selekt Bilgisayar İletişim Ürünleri İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park B2 Blok No: 66 Yeşilköy Bakırköy İstanbul ÇALIŞMA SAATLERİ ( Hafta içi 08.00-12.30 / 13.30-18.00) CAGRI MERKEZI : 0 850 811 73 33 (352)

 • Hasan07 Mayıs 2015

  Cihazım henüz elime ulaşmadı ve kaldı ki teslim edildi dediğiniz gün sizden bir arkadaş beni arayıp halen garanti süresi dolmamış olan cihazımı "cihazınızı ücretsiz tamir edip kargoya verdikten sonra sizi bilgilendireceğiz" dedi ve telefonu kapattı ve ben cihazı göndereli 40 gün oldu. Üstelik 3 servise gitti yasa gereği 30 iş günü içinde ve 3 servisten sonra cihazın yenisinin gelmesi gerekiyor. Bilginize... .

 • Reeder Temsilcisi30 Nisan 2015

  Sayın müşterimiz, Ürününüz iletmiş olduğunuz mağzaya teslim edilmiştir.Sorununuz çözüldü ise bu şikayet mektubunu bir teşekkürle kapatmanız bizi sevindirir. Saygılarımızla İyi günler

 • Reeder Temsilcisi22 Nisan 2015

  20 Nisan da yolladıgınız mesajda belirttigınız bılgıleri aldık o cercevede size seri bir şekılde gerı donus yapacagımızdan emin olabılırsınız. Olusan gecıkme nedenı ıle ozur dileriz..

 • Reeder Temsilcisi17 Nisan 2015

  Mail ile durumu ayrıntılamanızı rıca edıyoruz. Sorunu bır an evvel cozup cıhazı keyfle kullanmanız ve baskalarına da onermenız ıcın.. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön