Reeder.com.tr Tabletimi Alalı 8 Ay Oldu Bu Sürede 2 Defa Sevise Gönderdim.

Hasan U. |

Reeder.com.tr tabletimi alalı 8 ay oldu bu sürede 2 defa sevise gönderdim. 2 ayı serviste geçti keşke almaz olaydım. İlk şarj almıyor diye gönderdim. 4 GB' hafıza 2 GB geldi. İkinci kez gönderdim tableti dün teslim aldım hafıza düzeldi. Kutuyu açtığımda kasa açıktı ben kapattım. Şu an tablet arka kamera çalışmıyor, şarj almıyor, dokunmatik çalışmıyor. 3. kez göndermeye korkuyorum. Sadece ekranını gönderirler bana böyle bir servis anlayışı olmaz olsun. Servise telefon ediyorum bakan yok.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan U.
  26 Haziran
  16:53

  sizden kurtulduğuma şükrediyorum. teknokasko paramı iade etti ve yeni adı bilinen bir marka tablet aldım. allah kimseyi sizin servisin eline düşürmesin...

 • 08 Mayıs
  13:51

  Sayın müşterimiz,

  İletişim bilgilerinizden size ulaşmaya çalıştık fakat ulaşamadık. Teknik servisimiz tam ekipmanlı ve eğitimli bir kadroya sahiptir. Sizin düşündüğünüz gibi bir müdahale asla "olmaz". Cihazınızı incelememiz için göndermeniz yeterlidir. Ulaşım kanallarından herhangi biri ile iletişime geçersek daha sağlıklı olur.

  Saygılarımızla,

  Selekt Bilgisayar İletişim Ürünleri İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park
  B2 Blok No: 66 Yeşilköy Bakırköy İstanbul
  ÇALIŞMA SAATLERİ ( Hafta içi 08.00-12.30 / 13.30-18.00) CAGRI MERKEZI : 0 850 811 73 33 (352)

 • Hasan U.
  08 Mayıs
  11:39

  Teknosa mağazasına gittim teslim almadan önce görevli arkadaşa kontrol edeceğimi söyledim. Ve onun yanında kutuyu açtım. Tabletimin servise gitme şikayeti kasanın açık olması ve dokunma tikin çalışmaması idi. Tabletin kasası biraz daha yıpranmış şekilde geldi hafıza kartı giriş yerini torna vida ile açmayamı çalıştılar bilmiyorum. 30 dk\'lık şarj dan sonra açılan tabletimin dokunmatiği gene çalışmıyordu. Şu kanaate vardım siz benimle dalga geçiyorsunuz. Aynı anda arkadaşlara iade ettim. Çocuğuma tabletinin geldiğini söylemiştim eve gittiğimde çocuğum tabletinin olmadığını görünce oturup ağladı ben onun tek göz yaşına dünyayı değişmem ama sizin yüzünüzden çocuğumu da üzdüm. İnsallah mutlusunuzdur. . Hem bana açıp şikayeti kaldırın diyorsunuz hem de hiçbir işlem yapılmamış tableti gönderiyorsunuz. Benimle dalga geçmek küfür etmek gibi bir şey... İyi çalışmalar demeyeceğim çünkü çalışmıyorsunuz... . İlgilendiriyorsa ona da iletirseniz sevinirim.

 • 07 Mayıs
  18:09

  Sayın müşterimiz,

  Cihazınız 15.04.2015 tarihinde ilgili mağazaya kargolanmıştır. Sorununuz çözüldü ise şikayetinizi teşekkürle kapatırsanız seviniriz.

  Saygılarımızla,

  Selekt Bilgisayar İletişim Ürünleri İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park
  B2 Blok No: 66 Yeşilköy Bakırköy İstanbul
  ÇALIŞMA SAATLERİ ( Hafta içi 08.00-12.30 / 13.30-18.00) CAGRI MERKEZI : 0 850 811 73 33 (352)

 • Hasan U.
  07 Mayıs
  17:37

  Cihazım henüz elime ulaşmadı ve kaldı ki teslim edildi dediğiniz gün sizden bir arkadaş beni arayıp halen garanti süresi dolmamış olan cihazımı \"cihazınızı ücretsiz tamir edip kargoya verdikten sonra sizi bilgilendireceğiz\" dedi ve telefonu kapattı ve ben cihazı göndereli 40 gün oldu. Üstelik 3 servise gitti yasa gereği 30 iş günü içinde ve 3 servisten sonra cihazın yenisinin gelmesi gerekiyor. Bilginize... .

 • 30 Nisan
  17:26

  Sayın müşterimiz,

  Ürününüz iletmiş olduğunuz mağzaya teslim edilmiştir.Sorununuz çözüldü ise bu şikayet mektubunu bir teşekkürle kapatmanız bizi sevindirir.

  Saygılarımızla
  İyi günler

 • 22 Nisan
  16:54

  20 Nisan da yolladıgınız mesajda belirttigınız bılgıleri aldık o cercevede size seri bir şekılde gerı donus yapacagımızdan emin olabılırsınız.
  Olusan gecıkme nedenı ıle ozur dileriz..

 • 17 Nisan
  15:14

  Mail ile durumu ayrıntılamanızı rıca edıyoruz.
  Sorunu bır an evvel cozup cıhazı keyfle kullanmanız ve baskalarına da onermenız ıcın..
  Saygılarımızla..