Reeder.com.tr Tablete Teknik Servis Kullanıcı Hatası Diyor.

Hamdullah A. |

Reeder.com.tr P8 cep telefonu hediye geldi. İlk günden itibaren telefon açıkken 10 dk içinde çok fazla ısınma yaptığını gördüm.
Telefonda dosyalarım ve önemli notlarım olduğundan dolayı ve ikinci telefon olmadığından dolayı bu sorunu eş geçtim.
5 ay sonra telefon dokunmatik arızası meydana geldi ekranın orta ve alt kısmı dokunmatiği görmüyordu ve hafıza kartı takıldığında fotoğraf özelliğine girince açılmıyordu.

Teknik servise gönderdim. Aldığım cevap çok ilginç kullanım hatası dediler. Aradığımda karşımdaki teknik servis hiçbir şey anlamıyor. Sadace ona verilen talimatları size iletiyor. İnanın bunların teknik servisi yok.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  13:01

  Degerlı Musterımız,
  0 530 ............ telefonunuzdan yaptıgımız telefon konusması sonrasındakı degerlendırmelerımız sonrasında sorununuzu cozecegımıze ınanıyoruz.
  Saygılarımızla

 • Hamdullah A.
  08 Eylül
  14:59

  Almış olduğum cep telefonum Reeder.com.tr p8 servise gönderdim. Kullanıcı hatası diyerek benden ücret talep ettiler.
  Bende bu durumu hakem heyetine bildirmek istedim. Fakat faturasını bana geri göndermediler. Reeder in telefonu 0 212 4650616 buradan bana emre by söz verdi 48 saat içinde mail olarak faturayı göndereceğine dair. Ve ayrıca şenay Hanım size sesleniyorum.
  Bu numarayı arayın göreceksiniz muhasebe, pazarlama diğer birimlerin sadece bir tanesi cevap veriyor. Oda sizin
  söylediklernizi başkasına aktarıyor. Ama sonuç yok. Milleti kandırıyorlar. Size hakkımı helal etmiyorum. Ve buna fırsat verenleri milleti kandıranlarıda Allah cezalarını versin. Kardeşim ben faturamı istiyorum...

 • Hamdullah A.
  07 Eylül
  20:15

  Siz milleti kandırıyorsunuz. Teknik servisiniz yok. 10 gündür fatura mı bekliyorum. Emre by. Şenay Hanım size sesleniyorum.

 • 03 Eylül
  18:13

  Değerli müşterimiz,

  reeder'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Konuyu ilgili birimimize aktardık, size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

  Soru, öneri ve servis süreci takibiniz için bize 0 850 811 7333 (REED) numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

  Bilgi dolu günler dileriz.

  reeder Müşteri Hizmetleri

 • Hamdullah A.
  27 Ağustos
  15:46

  Reeder.com.tr p8 cep telefonu hediye geldi. İlk günden itibaren telefon açıkken 10 dk içinde çok fazla ısınma yaptığını gördüm. Telefonda dosyalarım ve önemli notlarım olduğundan dolayı ve ikinci telefon olmadığından dolayı bu sorunu eş geçtim. 5 ay sonra telefon dokunmatik arızası meydana geldi ekranın orta ve alt kısmı dokunmatiği görmüyordu ve hafıza kartı takıldığında fotoğraf özelliğine girince açılmıyordu. Teknik servise gönderdim. Aldığım cevap çok ilginç kullanım hatası dediler. Aradığımda karşımdaki teknik servis hiçbir şey anlamıyor. Sadace ona verilen talimatları size iletiyor. İnanın bunların teknik servisi yok.