26 Ağustos 2015

Reeder.com.tr Tablete Teknik Servis Kullanıcı Hatası Diyor.

Reeder.com.tr P8 cep telefonu hediye geldi. İlk günden itibaren telefon açıkken 10 dk içinde çok fazla ısınma yaptığını gördüm.
Telefonda dosyalarım ve önemli notlarım olduğundan dolayı ve ikinci telefon olmadığından dolayı bu sorunu eş geçtim.
5 ay sonra telefon dokunmatik arızası meydana geldi ekranın orta ve alt kısmı dokunmatiği görmüyordu ve hafıza kartı takıldığında fotoğraf özelliğine girince açılmıyordu.

Teknik servise gönderdim. Aldığım cevap çok ilginç kullanım hatası dediler. Aradığımda karşımdaki teknik servis hiçbir şey anlamıyor. Sadace ona verilen talimatları size iletiyor. İnanın bunların teknik servisi yok.

Hamdullah 277 Okunma

Cevaplar

 • Reeder Temsilcisi05 Ekim 2015

  Degerlı Musterımız, 0 530 ............ telefonunuzdan yaptıgımız telefon konusması sonrasındakı degerlendırmelerımız sonrasında sorununuzu cozecegımıze ınanıyoruz. Saygılarımızla

 • Hamdullah 08 Eylül 2015

  Almış olduğum cep telefonum Reeder.com.tr p8 servise gönderdim. Kullanıcı hatası diyerek benden ücret talep ettiler. Bende bu durumu hakem heyetine bildirmek istedim. Fakat faturasını bana geri göndermediler. Reeder in telefonu 0 212 4650616 buradan bana emre by söz verdi 48 saat içinde mail olarak faturayı göndereceğine dair. Ve ayrıca şenay Hanım size sesleniyorum. Bu numarayı arayın göreceksiniz muhasebe, pazarlama diğer birimlerin sadece bir tanesi cevap veriyor. Oda sizin söylediklernizi başkasına aktarıyor. Ama sonuç yok. Milleti kandırıyorlar. Size hakkımı helal etmiyorum. Ve buna fırsat verenleri milleti kandıranlarıda Allah cezalarını versin. Kardeşim ben faturamı istiyorum...

 • Hamdullah 07 Eylül 2015

  Siz milleti kandırıyorsunuz. Teknik servisiniz yok. 10 gündür fatura mı bekliyorum. Emre by. Şenay Hanım size sesleniyorum.

 • Reeder Temsilcisi03 Eylül 2015

  Değerli müşterimiz, reeder'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyu ilgili birimimize aktardık, size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Soru, öneri ve servis süreci takibiniz için bize 0 850 811 7333 (REED) numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Bilgi dolu günler dileriz. reeder Müşteri Hizmetleri

 • Hamdullah 27 Ağustos 2015

  Reeder.com.tr p8 cep telefonu hediye geldi. İlk günden itibaren telefon açıkken 10 dk içinde çok fazla ısınma yaptığını gördüm. Telefonda dosyalarım ve önemli notlarım olduğundan dolayı ve ikinci telefon olmadığından dolayı bu sorunu eş geçtim. 5 ay sonra telefon dokunmatik arızası meydana geldi ekranın orta ve alt kısmı dokunmatiği görmüyordu ve hafıza kartı takıldığında fotoğraf özelliğine girince açılmıyordu. Teknik servise gönderdim. Aldığım cevap çok ilginç kullanım hatası dediler. Aradığımda karşımdaki teknik servis hiçbir şey anlamıyor. Sadace ona verilen talimatları size iletiyor. İnanın bunların teknik servisi yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön