Reeder.com.tr Kupon Hatası!

İpek A. |

Reeder.com.tr e kitap indirim kuponundaki kodu girdiğimde hata diyor olmuyor daha önce de şikayet ettik bir şey demediler bir çare bulunsun.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  14:21

  Sayın müşterimiz,

  Cihazınızın durumunu kontrol etmek için verdiğiniz iletişim bilgilerinden size ulaşmaya çalıştık fakat ulaşamadık. Şikayetiniz ile ilgili çözülmemiş bir konu kaldıysa lütfen çağrı merkezimizden veya internet aracılığı ile bizimle iletişime geçiniz. Şikayetiniz çözüldüyse şikayet mektubunuzu kaldırmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Selekt Bilgisayar İletişim Ürünleri İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park
  B2 Blok No: 66 Yeşilköy Bakırköy İstanbul
  ÇALIŞMA SAATLERİ ( Hafta içi 08.00-12.30 / 13.30-18.00) CAGRI MERKEZI : 0 850 811 73 33 (352)

 • 06 Ocak
  10:18

  Hanımefendi,

  Sorununuzla ilgili reedershop olarak sizi telefon ile aramış bulunuyoruz fakat uygun olmadığınızı belirttiğiniz için mail yolu ile geri dönüş sağlıyoruz.

  Yaşamış olduğunuz kupon kodu probleminizi tekrar incelemiş bulunuyoruz.Yaptığımız kontrol sonrasında bxL65i kupon kodunda herhangi bir hata olmadığını tespit ettik.

  Satın almış olduğunuz cihazın içinden çıkan kupon kodu reedershop ana sayfasında http://www.reedershop.com/index.php/ , kampanyalı ürünler http://www.reedershop.com/index.php/kampanyali-urunler.html için geçerli olup, diğer ürünlerde kullanılamamaktadır.Belki yaşamış olduğunuz sıkıntı, kodu diğer kitaplar üzerinde uygulamanızdan kaynaklanmaktadır.

  Lütfen elinizde olan 30 TL’lik hediye kupon kodunuzu kampanyalı ürünler kısmında , sizin için seçtiğimiz 3 adet kitap için kullanınız.

 • 06 Ocak
  09:48

  Sorunuzu yeniden gundemimize aldık, aksılık ıcın kusura bakmayın..

 • İpek A.
  05 Ocak
  20:09

  Her tabletteki kod aynı herhalde

 • İpek A.
  05 Ocak
  20:08

  Mail adresim ve telefonum doğru büyük küçük uyumuna dikkat ediyorum kaç kere denedim olmadı

 • 05 Ocak
  15:28

  Hanımefendı maıl adres ve cep numaranız yanlıs sanırım...Sıze ulaşamıyoruz..
  "Merhaba,

  Reedershop’da kullanamak istediğiniz kupon kodu ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınız yönünde https://www.sikayetvar.com/ adlı sitede ki mesajınız bize ulaştı.

  Reeder tablet cihazınızın içinden kupon kodunun yapılan kontroller sonrasında herhangi bir hata içermediğini test etmiş bulunuyoruz.

  Lütfen büyük harf , küçük harf uyumuna özen göstererek tekrar deneyin, sonrasında tekrar benzer bir sorun yaşarsanız bize konu ile alakalı geri bildirim sağlarsanız , size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Keyifli alışverişler."bılgınıze sunuyoruz

 • 31 Aralık
  10:47

  Saygıdeger Musterımız,

  Yetkılılerımız sızı arayacaklar..
  Sorun cozulmez ıse lutfen bızı yenıden uyarır mısınız ?

  Iyı yıllar dılıyoruz..