18 Temmuz #10672346

Reeder Ürünleri Garanti Kapsamında Onarım Yapmıyor

Reeder tablet almıştım. Şarjı çabuk bitmeye ve sürekli kapanmaya başladı. Tableti Vatan 'dan almıştım. Vatan aracılığı ile garanti kapsamında teknik servise gönderdim. Teknik servisten "100387431 numaralı cihazınızın teknik servis ücreti 75 TL'dir. +59 TL ödeyerek hızlı servis paketimizden faydalanabilirsiniz. Https://x. Co/servis" diye bir mesaj geldi.
Teknik servisi aradım ve karşımdaki bayan beni suçlamaya başladı. Batarya değişimi gerekmektedir ve siz tableti yanlış şarj etmişsiniz bundan dolayı ücreti ödemeniz gerekmektedir dedi.


Bende yanlış şarj nasıl oluyor dedim. Oda bana tam dolmadan sarıdan çekmişsiniz. Tam boşalmadan şarj etmişsiniz dedi. Kullanım kılavuzunda yazmıyor dedim. Hem böyle bir şarj devrimi mi kaldı dedim. Oda bana kullanım kılavuzuna bakamayız dedi. Ücret ödemeyi kabul etmedim. Yapmayacaklarını söyledi çok bilmiş kadın.

Fatih 1.383 Okunma

Cevaplar

  • Fatih01 Ağustos

    Reeder bugün tableti geri gönderdi. Herhangi bir tamir yapmadı. Yapmadığı bir yana dursun ekran çıkık geldi. Hazır tableti sökük gönderdi. Teşekkürler Reeder aldığın paranın hakkını ödedin. 

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön