19 Eylül 2018
#10923755

Reeder A8ı Quad Milli Dava Dedik!

Yorumları okuyup hakkıyla değerlendiriyorsanız sizleri tebrik ederim. A8i Quad tablet aldım 4 defa servise gitti 5. de yeni cihaz ile değişim yapıldı şahsım adına düşüncem olması gereken profesyonel davranış sergilendi. İkinci cihaz geldi ama ne hikmet ki 3. kez servise gitti. Batarya 7 saatte doluyor 1 saatte bitiyor. Kendi kendine kapanıyor ısınıyor, birkaç defa batarya değişimi ve yazılım güncellenmesi yapıldı. Ve en sonunda tarafımdan 90 TL batarya ücreti istendi 1 haftaya yazıştım tartıştım ama en sonunda ödemek zorunda kaldım yoksa. Bana gelen mesaj da ödeme yapılmaz ise cihaz servis işlemi görmeden geri iade yapılacakmış.


Hatalı olduğumu sanmıyorum, şarj bitmeden dolum yapmıyoruz %100 olmadan da kullanım gerçekleşmiyor. Ayrıca şarj takılı iken kesinlikle cihaz kullanılmıyor ama servis ısrarla hatalı kullanım ve şarj dolum yapılmıştır diye bizi suçlarcasına ithamda bulundu.
Kılıf konusunda 2 tane satın aldım oğlum 8 yaşında ve odamızda halı üzerinde de yorgan olmasına dair elinde düştü ve bu yumuşak zemininde köşelerden kırıldı
kılıfın köşeleri hariç her yeri esnek ama darbe göreceği yerler sert.
Bence sert olmasından ziyade silikon kullanılması lazım sonuçta 70 TL gibi bir ücret az para değil ve çöpe gidiyor

Şeref Şeref 2.170 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Şeref22 Eylül 2018

    Firma dan çözüm için dönüş olmadı mesaj olarak ödeme yapılmaz ise servis işlemi yapılmayacak cevabı geldi.

Ziyaretçi Yorumları