08 Mayıs 2014

Reebok Beden Değişimi Yapmadı

Marmara Forum Reebok şubesinden alınmış ve tarafıma hediye edilmiş olan ve daha üzerindeki etiketi bile çıkmamış T-shirt beden değişimi için gittiğimde benden belge olarak slip getirmemin yeterli olacağını söylediler. Slip ile birlikte tekrar gittiğimde ürünün alınış tarihi 13.03.2014 olduğu için değişimin gerçekleşmeyeceğini söylediler.


1 ay önce alınmış olduğu için tarafıma geçen hafta hediye edilmiş olup gelme fırsatını anca yakalamış bulmaktayım. Ürünün slipine hediye eden arkadaşımdan bin bir zorluk ile ulaştım ve sadece beden değişimi yapılmadı. Ayakkabı alımım olacaktı fakat bu kadar müşteri memnuniyetsizliği yaşatan bir markadan asla alışveriş yapmam.

Satı 532 Okunma

Cevaplar

  • Satı12 Mayıs 2014

    Hiç bir şekilde yardımcı olunmamıştır. Genel merkezlerine durum aktarılıp dönüş yapılacağı söylenmiş fakat kesinlikle muhatap olunmamıştır. Rekabet sektöründe müşteri memnuniyeti adına yapılabilinecek en basit işlem beden değiştirmeyi bile müşteri kaybetmek adına yapmamışlardır. Bu sektörde bir müşteri en iyi reklam aracıdır. Bir müşteri değil onun çevresiyle birlikte kayıp yaşadıklarını bildiririm. Biz hepimiz Üniversite öğrencisiyiz bu kayıp ne kadar ortada

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön