Reebok Ayakkabım 3 Ay Geçmeden Patladı.

Erhan A. |

Kız arkadaşımın hediye ettiği ayakkabının daha 1 buçuk ay geçmeden iç astarında ve yanında yırtılma oldu. Ayakkabıyı teslim ettik ve ayakkabı aynı şekilde geri gelmiş ve içinde de bir mesaj: "Başvurunuza konu olan sorunun üretim aşaması ve/veya kullanılan malzemeden kaynaklanmadığı tespit edilmiştir".

Ben hayatım boyunca o kadar ayakkabı giydim, her birini en az 1 sene sorunsuz kullandım. Şu an giydiğim 40 liralık ayakkabıyı bile her gün giymeme rağmen aylardır kar çamur sorunsuz kullanıyorum. 100 liralık ayakkabı nasıl olur da 1,5 ayda bu kadar yırtılabilir? Bundan sonra Reebok'u her yerde kötüleyeceğim ve mağduriyetimi herkesle paylaşacağım.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Erhan A.
    19 Mart
    18:43

    Firmanın müşteri hizmetleri defalarca arandı ama her şeyi kendilerine yontuyorlar. Kendileri tamamen haklı kendilerine göre. Yok uzmanlar tarafından kontrol edilmişmiş de yok öyle karar verilmiş de. Bağımsız bir heyete gösterin dedim, olmaz dediler. Zamanında aldığım başka marka 80 liralık ayakkabı 8 ay sonraki iç astar yırtılması yüzünden garantiye gittiğinde doğrudan yeni bir ayakkabı verilmişti. Ben bu kadar adi bir müşteri desteği görmedim. Bir daha seninle işim olmaz reebok