17 Ekim 2016 #6696736

Recency Güzellik Salonu Almadığım Hizmetten İcralık Durumdayım!

2 sene önce Gruppal'dan cilt bakımı aldım ve gittim seans sonrası beni bir odaya aldılar. Sarışın bir bayan geldi ve zorla kayıt yaptırdı. İki saat diretti ve elimde olan son parama kadar on ödeme aldı. Daha sonra Yurtdışı işim çıktı ve telefonla gitmeyeceğimi ilettim iptal defalarca istedim ve en son edildi denildi. İçeride kalan param da sizin olsun dedim. Çünkü gittiğimde aşağılayarak konuşan o kadın görmek istemiyordum.


Bir buçuk sene sonra bana icralık olduğuma dair avukatı aradı oda saygısız bir kadın anlatmama rağmen defalarca beni ilgilendirmez diyor ve tüketici hak şikayet edeceğim dedim kendisi de oradan bir sonuç çıkmaz. İki ay daha bekleriz diyor ve ardından bütün soy ismimde olan herkese akrabalarıma icralık olduğuma dair mesaj atılmış bende aradım. Bilgilendirilmek için atıldı. Akrabalarınıza diyor ve bağırarak konuşuyor saygısız kadın.

Berrin 4.618 Okunma

Cevaplar

  • Recency Güzellik Salonu Temsilcisi08 Haziran

    Merhaba Berrin Hanım, Sistemdeki iletişim bilgilerinizden size ulaşamıyoruz, verdiğiniz numara kuıllanılmıyor, size yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşır veya ulaşım sağlar mısınız? Saygılar

  • Recency Güzellik Salonu Temsilcisi05 Haziran

    Merhaba Berrin Hanım, Konu ilgili birime iletilmiştir, tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Saygılar

  • Berrin17 Ekim 2016

    Bİ önceki şikayetimin devamı.. Avukatı dedıgı ınsan bana hakaret etti ve bende bir avukat tuttum, tüketici hak olsun heryere başvuru yaptım. Boşuna böyle bir firmaya para vermektense avukat veririm ve oranın kapatılması için ne gerekiyorsa yaptıracağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön