Recency Güzellik Salonu Memnuniyetsizliği.

Büşra T. |

Fırsat bu fırsat sitesinden Recency Güzellik Salonu'na Prp yaptırmak için kupon aldım. Randevu almak için aradım Prp yaptırmak istediğimi ve kuponu söyledim randevu verdiler. Randevu günü oraya gittiğimde Prp için geldiğimi söyledim tamam dediler. Beni odaya aldılar işleme hazırlanmak için. Gelen kişiye kanımı almayacak mısınız? Diye sordum mezoterapi yapacağını söyledi. Ama ben Prp için kupon aldım dedim yetkili kişi olan sultan hanımı çağırdı. S**** hanım bir hışımla içeri girdi ve laubali bir şekilde konuşmaya başladı. "Prp değil mezoterapi yapılacak isterseniz kuponunuzu iptal edip gidebilirsiniz" dedi! Ben birkaç soru sordum ters ve kısa cevaplar verdi. Yapacak olan kız tatlı dilli diye neyse yapın o zaman dedim ve ucu iğneli olan makine ile yüzümdeki deriyi kazıyıp kanları pamukla sildi. 3 gündür yüzüm kanlı kıpkırmızı ve şiş inanılmaz kuru.Bakalım ne olacak oradaki iş bilmezler yüzünden.

Etiketler :

Personel Davranışı Personel Bilgi ve Becerisi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  08:00

  Merhaba Büşra Hanım,
  Fırsat sitelerinde yapılan uygulamaların detayları yazmakta olup randevu için merkezimizi aradığınızda konu ile alakalı bilgi verilmektedir.bahsi geçen fırsatın başlığı
  DERMAPEN İle Mezobotox - Mezolift, Prp ve Oksijen Tedavisi 350 TL Yerine 69 TL!
  Yani yapılan uygulama dermapen cihazı ile yapılır anlamındadır. Bu fırsat kontenjanı dolmuş süresi bitmiştir.
  bahsedilen prp işlemi; dermapen cihazı ile yapılan 3 ayrı özel serumlarla epidermis üzerinde mikro kanallar açarak cildinize ulaşmasını sağlamak, bu konuyla ilgili bilgiyi uzmanlarımız size belirtmişler. İletişim ile alakalı bi problem yaşanmıştır.Bu konuyla ilgili eksiklerimiz değerlendirilecektir. Yanlış yapılan bi uygulama değil, cildi besleyici çok özel bakımlardan biridir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.
  Dermapen uygulamasının faydalarından bahsedelim;
  İnce çizgilerin azalması
  Derinin sıkışması ve gerilmesi
  Akne ve diğer lekelerin azalması ve hatta yok olması
  Çatlak ve deri gevşemelerinin giderilmesi
  Çok hızlı iyileşme süreci
  Lazerle soyulmuş cilt de uygulanabilme güvenilirliği
  Her cilt tipinde ve her bölgede uygulanabilmesi
  Kolajen dokunun gelişmesini sağlar.
  Teşekkürler.