Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Realme GT Neo 3
Ürün Analizi
- Şikayetler
Realme Kategorileri
Çok Karşılaştırılanlar
Realme GT Neo 3
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.7 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4500 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 6 GB |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Dimensity 8100 |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2412 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %79