24 Ekim 2016

Readen Elektronik Araç Kameramı Yasal Garanti Süresi İçerisinde Olmasına Rağmen Tamir Etmiyorlar!

5 ay önce servise gönderdim cihazımı tamir etmeden gönderdiler. Tekrar gönderdim ana kartı arızalı garanti içerisine girmediğini iddia ediyorlar yapmıyorlar. Yasal garanti süremin bitmesine az kaldığı için oyalıyorlar cihazımın yapılmasını istiyorum. Cihazımı Ofix.com'dan aldım. Ofix müşteri hizmetleri cihazın akıbetinin ne olacağı ile ilgili bana ürün garantisi vermiyor. Yapılmazsa cihazı bana göndereceklerini söylüyor.

Ben burada tek kullanıcı olarak ne cihazı açtım ne müdahale ettim bozulan cihazımı servise gönderdim sonuç mağduriyet. Size soruyorum cep telefonunuzun anakartı cihaz çalışırken bozulursa ve bunu servis açtığında anlamaz mı? Ellerinde yedek parça olmadığı için yapılamayan iade edilen telefon gördünüz mü? Parça olmadığı için yapmaktan kaçıyorlar. Bunu Readen Elektronik firmasının teknik servisine sorabilirsiniz!

Yunus 670 Okunma

Cevaplar

  • Yunus'un Teşekkür Mesajı27 Ekim 2016

    Konuya istinaden OFİX.com beni aradı para iadesi yaptılar. Keşke ilk önce beni mağdur edecek konuşmayı yapmasalardı. Teşekkür ediyorum OFİX.com. Walkertone ürünü herhangi bir şeyi bir daha almam tamir yapacak malzemeleri olmadığında garanti dışı diye insanlara dayatıyorlar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön