Rayban Garanti Kapsamı Neye Göre Belirleniyor?

Fatmanur Fatmanur09 Eylül 13:18

20 gün kadar önce Rayban yetkili satıcısından wayfair 4440-n 710/13 blaze model gözlüğünü aldım. Alırken her şeyin garanti kapsamında olduğu söylenmişti ve kutu indeki garanti belgesinin Garanti Şartları başlığının 2 numaralı bendinde "Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı garanti kapsamındadır." yazmaktadır. 1 gün önce 30 cm yükseklikten tahtaya düşüp çizilen camını garanti kapsamında yaptırmak için satın aldığım yere gidince, garanti kapsamında olmadığını söyledir. 

Rayban kalitesine güvenip satın alıyoruz fakat cam çiziklerini garanti kapsamına dahil etmiyorlarmış. Rayban 'ın bir farkını göremedim. Satın aldığım için ve mağduriyetim giderilmediği için daha fazla pişman oldum.

Gözlüğü satarken her şekilde yardımcı olacaklarını gözlüğümüz arkasındayız gibi lafları hala kulaklarımdayken bu durumda hiçbir şey yapılamayacağını duymak çok üzücü bir şey. Hayal kırıklığısın Rayban.

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Emre 14 Eylül 00:40  

  Kullanıcı hataları garanti kapsamına girmez. Gözlüğü düşürüp camı çizmekle cep telefonunu düşürüp ekranını çizmek ya da aracı vurup camı çatlatmak arasında bir fark yok. Bu şikayet haksız ve anlamsız olmuş.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Fatmanur 14 Eylül 11:33  

  Belki ürün ayıplı, kullanıcı hatası olduğuna Siz mi karar vereceksiniz

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler