03 Mayıs 2013 #1777239

Ray Sigorta Personel Bilgi Vermiyor!

Ray sigortadan trafik sigorta poliçem mayıs 25 de doluyor. Yenilenecek poliçenin fiyatını öğrenmek için Muğla Merkezdeki ***'a telefonla ulaştım geri döneriz dediler dönmediler, bizzat gittim 1 Mayıstan sonra bakabiliyoruz dediler, 2 mayısta telefonla aradım, işim var, uğraşamam, 15-20 lira farktan ne olacak zamanı gelsin bakarız yaparız gibi kabaca ifadeler kullandılar.


Öğrenmek istediğim sadece kaç liraya yenileyecekleri. Üstelik Ray Sigortanın online işlemler web sitesi de hiç bir şekilde çalışmıyor, oradan da bilgi yok. İnternet üzerinden bir çok firmadan fiyat aldım. ** sigorta en hesaplısı idi, Yıllardır süren Ray Sigorta üyeliğini bu ilgisizlik yüzünden bırakıyorum.

Ünsal 139 Okunma

Cevaplar

  • Ray Sigorta Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 3 Mayıs tarihinde konu hakkında ilgili departmanımız tarafından müşterimize gerekli açıklamalar yapılmıştır. Saygılarımızla, Ray Sigorta A.Ş. Müşteri Memnuniyet Merkezi 444 4 729

  • Ünsal03 Mayıs 2013

    Buradaki acentenin yapmadığını, İzmir bölge yaptı. Gayet güzel şekilde sorularıma cevap verildi. Firma gayet ilgili fakat buradaki acenteleri için aynı şeyi söyleyemem. Teşekkürler.

  • Ray Sigorta Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin konu ile ilgili şikayeti daha önce farklı kanallardan şirketimize ulaşmıştır ve konu hakkında ilgili departmanımıza gerekli bildirimler yapılmıştır. Çözüm konusunda müşterimiz ile en kısa sürede iletişim kurulacaktır. Saygılarımızla, Ray Sigorta A.Ş. Müşteri Memnuniyet Merkezi 444 4 729

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön