21 Şubat 2013

Ray Sigorta Orijinal Parça Kullanılmasını Onaylamadılar!

10301300444 karşı taraf kusurlu hasar dosyasına ait aracımı yetkili servise bıraktım ve sorunlar başladı. Ray sigorta 5. 500 TL yi aşan hasarlar için ihaleye çıkıyor kim ucuz fiyat verirse de aracınız oraya çekiyormuş. Yan sanayi parçamı takarlar ne yaparlar onlara kalmış.


Bizde de direksiyon kutusundaki arızayı yetkili servis hayati tehlike vardır ve hasarlı olan parçanın orijinal direksiyon kutusundan ayrı olarak satışı yoktur diyerek değiştirmek istedi.


Malesef Ray sigorta hayati tehlike olmasını umursamadan direksiyon kutusunu söktürdü rs adı verilen bir firmaya gönderdi onlarda yan sanayi bir rot kolu taktı. sonuç: servis hayati tehlike vardır diyor sigorta yaptırdım al kullan diyor.

Serkan 267 Okunma

Cevaplar

  • Serkan01 Mart 2013

    orijinal parça yerine yan sanayi parça taktırırsanız benimle mutabık kalamazsınız zaten. keşke uygulamanızı buraya yazsanızda herkes ne uyguluyorsunuz görsün tanısın ona göre sigorta yaptırsın.

  • Ray Sigorta Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Konu hakkında ilgili departmanımız tarafından müşterimizle bugün görüşülerek gerekli açıklamalar yapılmıştır. Uygulamalardan çok net bahsedilmesine rağmen Serkan Bey'le mutabık kalınamamıştır. Bu konuda tarafımızca yapılabilecek başka birşey bulunmamaktadır. Saygılarımızla, Ray Sigorta A.Ş. Müşteri Memnuniyet Merkezi 444 4 729

  • Ray Sigorta Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Konu hakkında ilgili departmanımıza gerekli bildirimler yapılmıştır. Çözüm konusunda müşterimiz ile en kısa sürede iletişim kurulacaktır. Saygılarımızla, Ray Sigorta A.Ş. Müşteri Memnuniyet Merkezi 444 4 729

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön