06 Kasım 2013

Ray Sigorta Aracımın Pert Olduğunu Söylemedi!

35 AH** Plakalı aracı tramer kayıtlarında pert kaydının olmadığını sorguladıktan sonra satın aldım. Ray Sigorta'yı numaram 0553450 **' den aradım. Kasko departmanı tarafından 25, 000 TL ödeme yapıldığını ve sigortanı kendi siteminde pert olarak göründüğünü ama bunun tramer sistem ve kayıtlarında gözükmediğini öğrendim . Gerekli şikayeti adlı olarak yaptım.


Sonra yaptığım şikayetin bir nüshasını sigortayı arayıp bilgi verip müşteri hizmetlerine faxladım. Bu olaydan dolayı büyük bir mağduriyetim söz konusudur. Aracın tramerde pert olarak gözükseydi aracı kesinlikle almazdım. Tramer kayıtlarına 25,000 TL ödeme yapıldığını ve aracın pert olduğunu bildirmeyen Ray Sigorta'dan şikayetçiyim.

Burak 374 Okunma

Cevaplar

  • Burak09 Kasım 2013

    Kendi hatalarini sistemden kaynaklanan bir gecikme.bilgi islemden iletilmemis gibi bahanellerle resmen kabullenen bir sigorta sirketinin magdur kisiye tek talebi yargiya basvurun oldu.dava actim hadi.

  • Burak09 Kasım 2013

    Sistemden kaynakli bir gecikme soz konusu olmus. Kendi hatalarinin sorumlusu olarak beni gosterip hakkimi yargida aramami soylediler

  • Ray Sigorta Temsilcisi06 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, Konu hakkında sigortalı ile görüşülerek tarafımızdan yapılabilecek açıklamalar yapılmıştır. Saygılarımızla, Ray Sigorta A.Ş. Müşteri Memnuniyet Merkezi 444 4 729

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön