19 Ekim 2015

Ray Sigorta 20 Gün Süren Kazalı Araç Kasko Tamir Onayı Süreci!

27.09.2015'de kaza yaptım. Aracı götürdüğüm Ilgaz Oto/Eskişehir'deki yetkililer, parçalar geldiği takdirde yaklaşık olarak 20 gün süreceğini söylediler. Dolayısıyla poliçemde 15 gün görünen ikame aracı 1 hafta görevde olacağımdan 03 Ekim'den başlattım. Bir haftada da eksper gelir onay alır diye düşündüm.


12 Ekim'de ikame aracı geri istediler ve eksperi aradım ve uzatma talep ettik. Sonrasında 15 Ekim'de servisi ardım aracın durumunu öğrenmek için. Öğrendim ki 20 günde ancak daha onay vermişler ve parçalar yeni gelmiş! Bu nasıl bir onay politikasıdır? 19 Ekim tarihinde servisimi aradım. Daha 10 gün süreceğini söylediler. Ankara gibi bir şehirde küçük bir çocukla arabasız mağdur ettiler.

Nurdinç 531 Okunma

Cevaplar

  • Ray Sigorta Temsilcisi04 Kasım 2015

    Sayın Yetkili, Sigortalımız tarafımızca konuyla ilgili olarak birçok defa aranmasına rağmen ulaşılamamıştır. Bu zaman zarfında sigortalımız aracını servisten teslim almıştır. Saygılarımızla, Ray Sigorta A.Ş. Müşteri Memnuniyet Merkezi 444 4 729

  • Nurdinç20 Ekim 2015

    Daha önce aradığımda da müşteri hizmetleri yetkilisi en kısa sürede dönüş yapacaktı zaten. Nedense bu süre hiç geçmiyor. Arabasız bir gün daha geçti.

  • Ray Sigorta Temsilcisi19 Ekim 2015

    Sayın Yetkili, Konu hakkında ilgili departmanımıza gerekli bildirimler yapılmıştır. Çözüm konusunda müşterimiz ile en kısa sürede iletişim kurulacaktır. Saygılarımızla, Ray Sigorta A.Ş. Müşteri Memnuniyet Merkezi 444 4 729

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön