02 Aralık 2014

Ray Sigorta Parça Onarımı!

06fd8105 plakalı aracımda oluşan hasarla ilgili olarak aracımı yetkili servise onarım için bıraktım cumartesi günü eksper gelmiş ve ön tampon ve sağ ön çamurluğun tamir edilmesi için bende kendilerine ve Ray Sigorta Ankara bölge müdürlüğüne dosya sorunlusuna bu kazada benim hiç kusurum olmamasına rağmen parçaların onarım yapılmasını istemediğimi değişiminin yapılmasını istediğimi söyledim.

Ben kendim servis danışmanıyım bu hasarda parça değişip onarım yapıldıktan sonra ben kendim tamir ettirir 1 tane orijinal far alır takardım ve aracın kayıtlı kazası olmazdı. Bu konudaki çözülmesini ve parçaların değişmesini rica ediyorum.

Zafer 1.696 Okunma

Cevaplar

  • Zafer 02 Aralık 2014

    Sayın Yetkili, konu ile ilgili olarak tarafınızdan olumlu bir yaklaşım göremiyorum cumartesi gününden bu yana magdur durumdayım araca bir işlem yaptıramıyorum parçaların değişimi konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.

  • Ray Sigorta Temsilcisi02 Aralık 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimizin konu ile ilgili şikayeti daha önce farklı kanallardan şirketimize ulaşmıştır ve belirtmiş olduğu problem ile ilgili müşterimizle görüşülerek konuya yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Ray Sigorta A.Ş. Müşteri Memnuniyet Merkezi 444 4 729

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön