22 Mart 2013

Ray Sigorta Kaza Sonrası Mağdur Ediyor!

40 yıllık emekli şoförüm. ne bir kaza bir cezam yoktur. 13 mart 2013 tarihinde 58 ad **plakalı aracımla kavşağa girdiğim sırada aşırı hızlı gelen ray sigortalısı 58 NT ** plakalı kamyonet aracıma sol ortadan çarptı. olay yerine polis ekibi çağırdık ve 5 m. 10. m arası fren izi olduğunu söyleyerek tutanak tutuldu.

Tutanaklar eksper ***beye teslim edildi. eksper Sivastaki cihan otoya aracımızı yaptırabileceğimizi söyledi. daha sonra cihan otoyu arayarak işleme başla talimatı vermiş. araç sokuldu. sonradan araç eksperin talimatıyla olay yerine götürülüp tekrar bilgimiz haricinde fotoğrafları çekilmiş. ekspere ulaşamıyoruz. tramer sonuçlanmamış.

Yaşar 342 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar23 Ağustos 2015

    Aracımızı kendimiz yaptırdık. Sorun çözüldü... Şehir içinde son gaz giden serserilerin çarptıgı aracımız ve karşı aracıtamir ettirdik.

  • Ray Sigorta Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin konu ile ilgili şikayetinin daha önce farklı kanallardan şirketimize ulaşmış olduğu ve 22.03.2013 tarihinde kendisiyle telefonda görüşülerek problem ile ilgili bilgi verilerek açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Ray Sigorta A.Ş. Müşteri Memnuniyet Merkezi 444 4 729

  • Ray Sigorta Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Konu hakkında ilgili departmanımıza gerekli bildirimler yapılmıştır. Çözüm konusunda müşterimiz ile en kısa sürede iletişim kurulacaktır. Saygılarımızla, Ray Sigorta A.Ş. Müşteri Memnuniyet Merkezi 444 4 729

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön