Ray Sigorta Hayal Kırıklığına Uğrattı!

İsmail A. |

Aracıma 16.06.2014 tarihinde evin önünde park halindeyken işgüzarın birisi gelip çarpmıştır ne yazık ki sigortası da Ray Sigorta çıkınca ben ilk önce sevinmiştim iyi bari geçmişi olan bir firma diye ama ne yazık ki hayal kırıklığına uğrattı beni Ray Sigorta. Sanki meclisten karar çıkacak ya da anayasa toplanıp karar verecek gibi 24 günden beridir aracım serviste yatıyor başlandı başlanacak; satılıyor satılacak.. Bunun gibi sözlerle malesef geçiştirip durdular bakalım hele bir bayram çıksın sanırım ondan sonra yapılsın diyecekler gibi bir de para almaya sıra gelsin bakalım o zaman kim bilir kaç ay beklenecek? Böyle devam ederse ben bölge müdürlüğü önünde eylem yapacağım.

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti Geciken Dosya İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail A.
  14 Temmuz
  18:09

  ben şikayet yazana kadar zorluk çıkartıldı ama buraya yazdıktan sonra allah razı olsun eksikde alsamda paramı yinede baya bir hızlı sonlandırıldı işlem böylede olması gerekiyordu yani böyle olursa neden başka yere gideyimki

 • 14 Temmuz
  08:42

  Sayın Yetkili,
  Konu hakkında ilgili departmanımız tarafından 11.07.2014 tarihinde müşterimizle görüşülerek gerekli açıklamalar yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Ray Sigorta A.Ş.
  Müşteri Memnuniyet Merkezi
  444 4 729

 • 10 Temmuz
  14:35

  Sayın AYDIN,
  Bilgilerinize ulaşarak gerekli incemeyi yapabilmemiz için hasar dosya numaranıza ve plakanıza ihtiyacımız bulunmaktadır. Az evvel bu bilgileri sizden almak için sizi aradık ancak yanıt alamadık.
  Buradan bu bilgileri bize iletmeniz durumunda gerekli araştırma yapılarak tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Ray Sigorta A.Ş.
  Müşteri Memnuniyet Merkezi