Ray Sigorta Geciken Dosya!

Aysun Ş. |

28-02-2015 tarihinde aracımın ön tarafından aldığı ufak darbe sonucu tampon ve farım kırıldı. Kaza tutanağı ile 4.500 TL ödediğim kasko firmasından aracı yaptırmak istedik. Ancak ne yazıktır ki keşke buradaki şikayetleri kasko yaptırmadan önce okusaymışım! 2 haftadır araç serviste yatıyor eksper gidecek araştırmacı gidecek diye diye 2 hafta geçirdiler. Şimdi de 1 hafta sonra sonuçlanacak diyorlar!

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti Geciken Dosya İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aysun Ş.
  09 Nisan
  13:35

  Sosyal medyada araçlarla ilgilenen 15.000 den fazla arkadaşım var bu şikayetimi orada da bildireceğim tüm sosyal ağlardan gerekli heryerden ne gerekiyorsa yapacağım bu kadar ilgisizlik olabilir

 • Aysun Ş.
  09 Nisan
  13:33

  Şikayetim sonuçlanamaması ya da geç sonuçlanması hakkında zaten. Şöyle yapalım 2 haftalık süre içerisinde neyin araştırması yapılabilir parça fiyatları bellidir işçilik fiyatları bellidir kazanın yapıldığı yer bellidir neden oyalıyorsunuz parayı çekmeye gelince kartımdan 4.500 TL\'yi tek seferde çekiyorsunuz... .

 • 09 Nisan
  13:22

  Sayın Yetkili,
  Müşterimizin konu ile ilgili şikayeti 6 Nisan tarihinde farklı kanallardan şirketimize ulaşmıştır ve konu hakkında müşterimiz 7 Nisan'da aranarak gerekli tüm açıklamalar telefonda yapılmıştır. Bugün talebi üzerine tekrar kendisi ile iletişime geçilerek süreç hakkında bilgi verilmiştir ve sonuçlandığında kendisine geri dönüş yapılacağı bildirilmiştir.

  Saygılarımızla,
  Ray Sigorta A.Ş.
  Müşteri Memnuniyet Merkezi
  444 4 729