Ray Sigorta Aracımın Pert Olduğunu Söylemedi!

Burak K. |

35 AH** Plakalı aracı tramer kayıtlarında pert kaydının olmadığını sorguladıktan sonra satın aldım. Ray Sigorta'yı numaram 0553450 **' den aradım. Kasko departmanı tarafından 25, 000 TL ödeme yapıldığını ve sigortanı kendi siteminde pert olarak göründüğünü ama bunun tramer sistem ve kayıtlarında gözükmediğini öğrendim . Gerekli şikayeti adlı olarak yaptım.

Sonra yaptığım şikayetin bir nüshasını sigortayı arayıp bilgi verip müşteri hizmetlerine faxladım. Bu olaydan dolayı büyük bir mağduriyetim söz konusudur. Aracın tramerde pert olarak gözükseydi aracı kesinlikle almazdım. Tramer kayıtlarına 25,000 TL ödeme yapıldığını ve aracın pert olduğunu bildirmeyen Ray Sigorta'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Personel Davranışı Poliçe Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak K.
  09 Kasım
  15:07

  Kendi hatalarini sistemden kaynaklanan bir gecikme.bilgi islemden iletilmemis gibi bahanellerle resmen kabullenen bir sigorta sirketinin magdur kisiye tek talebi yargiya basvurun oldu.dava actim hadi.

 • Burak K.
  09 Kasım
  15:03

  Sistemden kaynakli bir gecikme soz konusu olmus. Kendi hatalarinin sorumlusu olarak beni gosterip hakkimi yargida aramami soylediler

 • 06 Kasım
  15:38

  Sayın Yetkili,
  Konu hakkında sigortalı ile görüşülerek tarafımızdan yapılabilecek açıklamalar yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Ray Sigorta A.Ş.
  Müşteri Memnuniyet Merkezi
  444 4 729