Ray Sigorta 1 Aydır Paramı Ödemedi!

İsmail Ü. |

Ray Sigorta tarafından kasko yapılan aracım 22 kasımda yaptığım kaza sonucu pert oldu.3 hafta sonra kasko bedelini ödemeyi teklif ettiler, ertesi gün rayiç bedelinin daha yüksek olduğunu belirterek itiraz ettim 10 gündür cevap vermediler.

Bugün itibariyle tam 32 gün oldu.sürecin başından itibaren acente dışında hiç kimse benimle iletişim kurmadı ve bilgilendirilmedim. Nasıl bir bürokrasi işletiyorlar anlamadım. 1 aydır arabasız durumdayım, eşim ve 1 yaşında çocuğumla beraber soğuk Ankara günlerinde çok zor durumda kaldım. 20 aralıkta Ankara bölge müdürlüğü en geç bugün cevap verileceğini söyledi yine bir sonuç alamadım. Artık yasal yollardan mağduriyetimi gidermek dışında alternatifim kalmadı.

Etiketler :

Ödeme Yapmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Ü.
  07 Ocak
  15:30

  7.1.2014 tarihi itibariyle hala ödeme yapılmadı............

 • İsmail Ü.
  31 Aralık
  17:39

  nerdeyse 1,5 ay oldu hala ödeme yapılmadı

 • İsmail Ü.
  24 Aralık
  22:03

  verilen bilgide halen dosyam hakkında verilen kararın ankara bölge mudurlugune gelmediği ama talebimin reddedildiği bildirildi. buna da şükür yaniii

 • 24 Aralık
  16:46

  Sayın Yetkili,
  Konu hakkında ilgili departmanımız tarafından müşterimize gerekli açıklamalar yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Ray Sigorta A.Ş.
  Müşteri Memnuniyet Merkezi
  444 4 729

 • İsmail Ü.
  24 Aralık
  15:32

  itirazımdan 12 gün sonra, kazadan ise 33 gün sonra cevap verildiğini belirterek bu durumun tarafınızdan makul bir süre olarak mı değerlendirildiğini merak ettiğimi ifade etmeliyim.

 • 24 Aralık
  10:54

  Sayın Yetkili,
  Konu hakkında ilgili departmanımıza gerekli bildirimler yapılmıştır. Çözüm konusunda müşterimiz ile en kısa sürede iletişim kurulacaktır.

  Saygılarımızla,
  Ray Sigorta A.Ş.
  Müşteri Memnuniyet Merkezi
  444 4 729