Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
3

Altınoluk Rawda Otel Memnun Kalmadık!

Yildiz
26 Temmuz 2021 12:59
3.313

4 gecelik, 2 yetişkin ve 1 çocuk olarak aldığımız tatilimiz Rawda Otel'in saçma sapan sözde hizmetleriyle mahvoldu. Öncelikle her şey dahil diye satın aldığımız tatil için Türk kahvesi (12 TL), dondurma (12 TL), taze sıkılmış portakal suyu (12 TL) ödeyerek aslında her şey dahil olmadığını gördük.

Yemek saatlerinde çeşitlerin olmaması var olanların ise soğuk olması lezzetsiz 3. Sınıf etlerin tercih edilmesi nedeniyle aç kaldık. Beyaz ekmek var mı? Bitti. Doğranmış marul var mı? Bitti. Gibi kestirmeden baştan savma cevaplarla şok olduk. Sözüm ona Covid kuralları kapsamında yemeklere siz dokunmayın servis elemanımız versin deniliyor bir servis elemanı hem salata hem yemek hem tatlı hem meyve bölümüne baktığı için sıra bekleyip kuyruk oluşturuyoruz.

Hiçbir şey masanıza gelmiyor çay veya diğer ne içmek istiyorsanız kalkıp siz alıp tekrar gelip masanıza oturacaksınız. Kurallar gereği ilk bardağı siz alın sonra biz "pot" ile gelip masanızda dolduracağız deniyor ama çayı alıp bitirdikten sonra çay dağıtan arkadaşları bulabilirseniz ne ala. Çünkü o sırada diğer masalardan boşalan tabakları topluyor oluyorlar.

Servis elemanları kendi çaplarında güler yüzlü sayılırlar ancak tesisin yetersiz imkanları doğrultusunda, çalıştıkları yere kötülük yapmamak adına durumu düzeltmeye çalışıyorlar. Örneğin bu sabah resepsiyondaki panoya yazmışlar saat 11:30'da havuzda jimnastik var. 15 dakika havuzda bekleyip sonunda resepsiyona gidip jimnastik vardı ne oldu diye sorduğumda aldığım cevap " hanımefendi bugün jimnastik yok" beyefendi yazmıştınız ya var diye " yok hanımefendi gözümüzden kaçmış pano yanlışlıkla orada kalmış kaldırdık şimdi". Yani sizi gerizekalı yerine koyuyoruz pano oradaydı ama okumamış olduğunuzu düşünmüştük ama siz okumuşsunuz üstelik ciddiye de almışsınız deseler aynı hissi yaşardım öyle şok oldum yani.

Üstelik ücreti de az değil 4 gece için 6.300 TL ödedik. Bu para Altınoluk gibi bir bölge için hiçte ucuz olmayan bir rakam. Uzun lafın kısası biz bir hata yaptık tatilimizi Rawda Resort Altınoluk'ta geçirmeye karar verdik.

27 Temmuz 2021 12:31 (Şikayetten 23 saat sonra)
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz