sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Rapsodi Mobilya Yemek Odası Geç Teslimat!

Nihat Nihat29 Haziran 2015 16:39

Ankara Şaşmaz şubesinden 26 Mayıs'ta yemek odası (konsol, masa ve sandalyeler) ve bir de orta sehpa aldık. 2-3 haftaya gelir gibi yuvarlak bir teslimat süresi belirttiler. Bugün oldu (29 Haziran) hala teslimat yapılmadı! Malum Ramazan ayındayız ve ben iftara masam olmadığından dolayı hiçbir misafir kabul edemiyorum.

Resmen paramızla mağdur olduk! Arayıp sorduğumuzda her defasında farklı cevaplar verdiler (Karışıklık olmuş, yarın arayalım sizi, yarın kesin bir cevap vereceğiz vs.). Dün tekrar aradık ve bu hafta içi "kesin" geleceğini söylediler. Neden hep erteleniyor siparişler? Bu nasıl bir müşteri ilişkisidir? Neden belli bir tarih verilmiyor?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Rapsodi Mobilya Logo Rapsodi Mobilya 25 Ağustos 2015 09:56

Sayın İlgili Müşterimizin ürünleri teslim edilmiştir. Saygılarımızla Rapsodi Mobilya

profile-icon Nihat 06 Ağustos 2015 11:34

Evet arkadaşlar bugün tarih 06.08 2015 aradan 3 ay geçti bizim yemek masasinin 6 tane sandalyesi hala yapilamadi. Rapsodi kadar musterisini kandiran, rezil başka bir firma görmedim bu mesajı okuyan ve buna sebep olanlara sesleniyorum, allah sizi nasi biliyorsa öyle yapsin, utanin ya utanin!

profile-icon Nihat 22 Temmuz 2015 13:27

Bugün kendi ellerimizle tekrar biz aradık (Onların araması gerekmiyor mu?!). Haftasonuna kadar sandalyelerin geleceğini söylediler. Bence gelmeyecek. Sizce? Yine yuvarla cevaplar yine oylamalar. Savunma olarak 18 kişinin sipariş beklediğini söylüyorlar! Şaka mı bu? Bu bizim problemimiz değil ki! Ayrıca kendilerine güvenmiyorlarsa sipariş almayacaklar! Biz siparişi yeni vermedik ki! Mayıs ayından beri bekliyoruz!

profile-icon Nihat 13 Temmuz 2015 16:23

Eşyalar geldi. Sandalyelerin hiç biri yok. Fabrikayı arıyoruz bayiyi arayın diyorlar. Bayiyi arıyoruz fabrikayı suçluyor. Biz ne yapalım şimdi söyler misiniz?!

profile-icon Nihat 13 Temmuz 2015 15:08

Ve üzerinden bir hafta daha geçti... Hala beklerken, bir az önce telefoın çaldı. Biz eşyaları getiriyoruz evde misiniz? Diye. Önceden kaç kere eşimle ikimizin de çalıştığını belirttik ve geleceği zaman en azından 2-3 gün önce verilmesini istedik. Pat diye aradılar. Neyse ki bugün eşim evdeydi. Ama sorunlar bitmedi. Sandalyeler eksikmiş! Bunu da telefonda söylüyorlar! Hani haberiniz olsun! Artık eksikleri de önümüzdeki sene alırız herhalde!

profile-icon Nihat 06 Temmuz 2015 13:07

Gelecek denilen mobilyalar için bir hafta daha geçti. Hala bekliyoruz. Dediklerine göre ürünlerin yapıldığı fabrikayla ilgili karışıklıklar varmış. Ama bu bizim sorunumuz olmalı mı? İstersek para iadesi yapıp ürünün siparişini iptal edebileceklerini söylediler. Çözüm bu olmamalı.

profile-icon Nihat 01 Temmuz 2015 12:02

Firmanın araması gerekirken biraz önce kendi elimizle firmayı biz aradık. Sadece haklısınız demekle yetindiler ve hiçbir bilgi vermediler. Her zaman yaptıkları gibi "biz sizi arayalım" diye kapattılar. Pes doğrusu!

profile-icon Nihat 01 Temmuz 2015 11:38

Hala aranmadık ve hala bu hafta içi "kesin" gelecek denilen mobilyalar için planlarımızı ertelemeye mahkum durumdayız.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler