29 Kasım 2014
#2858921

Rapsodi Mobilya Yanıltıldım

10 ekim 2014'te aldığım yemek odası ve salon takımını 10 kasımda teslim edeceklerini söyleyen bu firmanın Nalçacı şubesi hiçbir açıklama yapmadan bugüne kadar beklettiler. Bana başka bir şehirde olduğumu belirtmeme rağmen bu mobilyaları siz hiç düşünmeyin tam saatinde tam gününde orada olur hem de şu kadar nakliye farkıyla diyerek uzun süredir bekletiyorlar.


Her akşam saatlerce mobilya bekliyoruz dün gelecek diye gece 1'e kadar beklettiler sıfır ciddiyet olan bu firmanın nalçacı sorumlusu K*** beye iade istiyorum dediğimde %25 kesintiyle iade veririz diyor, böyle bir şey var mı? Bu ne demek paramı alıp hizmet vermemek iade istesen kesinti yaparız ne demek? Nasıl bu kadar rahat olabiliyorlar.

Ugur Ugur 674 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ugur06 Aralık 2014

    firma yanlış ürün gönderip faturamı da teslimattan bir hafta sonra yanlış ürün üzerinden kesip gönderdi ödediğim paranın altında fatura gönderip beni oyalıyorlar ürünü değiştireceklerini söyleyip. bana söyledikleri fiyatın çok üstünde nakliye ayarladılar haberim olmadan. ikili koltuğumu salon takımı almama rağmen köşe takımının ikilisini gönderdiler hemde bu ikilinin kırlentler-ini göndermediler nakliye için bir miktar geri ödeme yaptılar ama bu sefer nakliye hariç ürünlerim için ödediğim paranın altında fatura gönderdiler bu ne demek nasıl bir entrika nasıl bir satış nasıl bir firma 2 buçuk aydır sinir stres sahibi oldum bunlar yüzünden

  • Rapsodi Mobilya Temsilcisi05 Aralık 2014

    Sayın İlgili Müşterimizin ürünleri taraflarına gönderilmiştir. Rapsodi Mobilya

Ziyaretçi Yorumları