25 Mart 2016
#5171338

Rapsodi Mobilya Umursamaz Teknik Servis!

2 aya yakın süre önce gardırop kapaklarındaki ses ve açılamaması ile ilgili servis kaydı yaptırdık. Her hafta aramamıza rağmen sürekli 1 hafta sonrasına gün verildi ve biraz önce telefon ettiğimde, yetkili çok rahat bir şekilde hafta sonu servis hizmeti vermediklerini gelecek haftaki programa aldıralım diye cevap verdi.


Zaten yaklaşık 2 aydır bekliyorum ve her seferinde bir yanlışlık olmuş ben kaydınızı oluşturuyorum diye cevap verdiniz; şimdi ise hafta sonu servisimiz yok diyorsunuz dedim. Yapacak bir şeyimiz yok çalışma şeklimiz böyle dedi. O zaman tüketici mahkemesine gidip bütün mobilyaları iade edeceğim dediğimde lakayıt bir şekilde istediğinizi yapabilirsiniz diyerek benim konuşmamı beklemeden telefonu kapattı. Servisi yok, ilgi yok. Kesinlikle tüketici mahkemesine başvuracağım ve oturma odası, yatak odası, yemek odası hepsini iade edeceğim.

Mehmet Mehmet 763 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mehmet22 Nisan 2016

  Rapsodi'den aldığım tüm ürünlerimi (Yatak Odası, oturma Odası, yemek Odası) pazartesi itibari ile iade etmek üzere tüketici mahkemesine başvuruyorum. Sizlerde Rapsodi'den bir şey almak için defalarca düşünün derim. Ürünü beğenebilirsiniz ama sonrasında yaşayabileceğiniz en ufak bir durumda kesinlikle ne çözüm var ne de iyi niyetli bir yaklaşım. Yüzüme telefonu bile kapattılar yinede tamam yeterki sorun çözülsün dedim. Ama Rapsodi firması demek ki bu şekilde iyi niyetli yaklaşımı hak etmiyor. rapsodi bedava verse ürünlerini almam. Bu kadar stres yaşamanın parayla ölçüsü yok. Son Sözüm RAPSODİ Almayın. rapsodi Almayın. rapsodi Almayın.

 • Mehmet22 Nisan 2016

  1 aya önce Rapsodi beni arayıp özür dileyerek ürünün fotoğraflarını istedi. Yeni kapaklar gelince sizin müsait olduğunuz cumartesi gelip ne gerekiyorsa yaparız dedi. İyi niyetli olarak tamam dedim. Resimleri gönderdim. Aradan 1 ay geçmiş kendilerine mail attım durum nedir diye. Verdikleri cevap siz servis istememişsiniz isterseniz hafta içi yönlendirelim servis gelip baksın. Böyle rezilce müşteriye yaklaşım görmedim. O kadar iyi niyetle uğraştım sorun çözülsün diye. Ve her yaklaşımlarında tamam sorunu çözün yeter dedim Yazıklar olsun rapsodi ye. Bu firmanın sahipleri bu durumları biliyorlar mı acaba merak ediyorum. Sakın Rapsodi'den hiçbir şey almayın. Alırsanız her şeye hazırlıklı olun

 • Mehmet28 Mart 2016

  Şikayetimi yazdıktan sonra Fabrikayı aradım. Durumu anlattım. Haklısınız efendim tabi ki çalıştığınız için hafta sonu müsait olmanız çok normal. Biz arkadaşlarımızı arayıp kaydınızı oluşturacağız dedi. Gardolaptaki aynanın da sarktığını bir an önce bir şey yapılması gerektiğini anlattım. Tamam dediler. Cumartesi sonunda ilk kez firma beni aradı ve cumartesi servis veremiyoruz hafta içi bir gün kayıt açtırabiliriz dedi. Tamam siz kayıt açın dedim. Zaten biliyorumki firma ben aramadığım sürece bir daha beni aramayacak. Tüm evimin mobilyalarını iade etmek üzere yarın tüketici mahkemesine gidiyorum. kesinlikle rapsodi almadan önce iyi düşünün.

 • Rapsodi Mobilya Temsilcisi26 Mart 2016

  Sayın İlgili Müşterimiz için servis kaydı oluşturulmuş olup en kısa süre içerisinde servis hizmeti verilecektir. Saygılarımla Rapsodi Mobilya

Ziyaretçi Yorumları