08 Şubat 2018
Yorum Yap
#10107868

Rapsodi Mobilya Satış Sonrası Hizmet Hiç Yok

Ekte bilgileri bulunan Rapsodi markalı Victoria yatak odası takımı Mart 2017 tarihinde Gaziantep Rapsodi mağazasından satın alındı, sonra bu mağaza Ağaç Evi Mobilya olarak isim değiştirdi. Yatak bazası yamuk, eğimli olduğu için ürünün alındığı mağaza ile defalarca iletişime geçildi; umursanmadı saçma sapan karton kutu, çarşaf koyun gibi yöntemler önerildi. Ürün yeni olduğu için kabul etmedik.
Defalarca görüşmeden sonra rapsodinin bu yedek parçayı sağlamadığı, yedek parça göndermediğinizi ve kendi imkanları ile çözeceklerini söyleyip eski kullanılmış parça taktılar. Müşteri ilişkilerine kaç kez bildirdik, dönüş yaparız deyip dönülmedi. Resmen umursamayıp dalga geçiliyor müşteri ile! Sorun hala çözülmedi, yatağımın ergonomik yapısı bozuldu. Artık çözüm istiyorum. Böyle bir satış sonrası hizmet kabul edilemez.

Ali Ali 3.996 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali15 Şubat 2018

    Arayıp geleceklerini söyleyip sonra ne aradılar ne geldiler. Resmen dalga geçiliyor müşteriyle. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  • Rapsodi Mobilya Temsilcisi08 Şubat 2018

    Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler