22 Temmuz 2017

Rapsodi Mobilya Kendi Personeli Hatalı Ama Biz Suçluymuşuz Gibi Davranıyor!

11 Nisan günü Rapsodi Konya Barış Caddesi Bayisi'nden ödemesini yapıp almış olduğum ürünlerim 18.07.2017 günü evime gelmiş kurulmuş ve faturası ile irsaliyesi şahsıma teslim
edilmiştir. Nisan ayında bayi müdürünüzle yapmış olduğumuz sözleşmede yazılı olan 11.800 TL fiyatındaki ürünlerim 11.600 TL olarak adıma faturalandırılmış ve asıl adı Siena olan orta sehpa farklı bir isimle yazıldığı için fabrikadan çıkışı olmamıştır.


Sözleşmeyi yapmış olduğumuz bayi müdürünüz T** K** hanımın bu tür kandırma şikayetleri yüzünden işten çıkartıldığını öğrenmemle gerçekler ortaya çıkmıştır. Sizin yeni görevlendirmiş olduğunuz barış Caddesi müdürü U** beye konuyu anlatınca makbuz isteyerek konuyu kapatmaya çalışmış, sanki müşteri olarak biz suçluymuşuz gibi tavır takınmıştır. Ortada suç teşkil eden bir olay vardır. Bunun sonucunda mağdur olan benim ve mağduriyetim giderilsin.

İbrahim 1.810 Okunma

Cevaplar

  • Rapsodi Mobilya Temsilcisi25 Temmuz 2017

    Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön