Rapsodi Mobilya Kalitesiz Yatak Odası Takımı

Ruken Ruken07 Ocak 2018 01:38

Ben bu kadar kalitesiz bir mobilya görmedim. Sürekli sıkıntı çıktı. Montaj günü bir parça ellerinde kaldı yenisini getirip taktılar ilk günden belliydi aslında kalitesiz olduğu. Daha sonra pantolon askılık yeri döküldü. O kadar kötü ki sunta dağılıyor sonra bazası içten attı yatağı kullanamadık gelip yaptılar ama aynı.

Zaten gardırop sürgülü sürekli yayının onlara göre frenden atıyormuş. Defalarca gelip yaptılar akşamı yine aynı frenden attı herhalde bugünde tuvalet aynası elimizde kaldı. 4-5 aylık bu ürün elimizde kalıyor sonuç sıfır Diyarbakır Rapsodi Diclekent şubesinden aldım ama hiç memnun kalmadım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ruken 13 Ocak 2018 01:43

Baza ses yapıyordu (zaman hatirlamiyom ay oluyor) gelip yaptılar montaj sırasında kaynaklı bir şeymiş parçası kırılmıştı ek. Bir şey getirdi parçayı başka yere takti ses azaldı şu an yine sıkıntı bazayı bir kaldırdık mobilya dağılmış suntalar dökülmüş artık şubeyi aramıyacağım Rapsodi yetkilileri bu yatak odasına bir çözüm tamirle olmuyor... Ben bu yatak odasına kullanamıyorum... . Döküntü malzeme en adi sunta kullanılmış. Tuvalet aynası sorun Baza sorun gardırop sorun Ben malımın düşmanımıyımyok tek bende sıkıntı oluyormuş. Sizden ricam bir çözüm bulun

Rapsodi Mobilya Logo Rapsodi Mobilya 08 Ocak 2018 09:06

Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .