18 Aralık 2017
#9913483

Rapsodi Mobilya  Geç Teslimat + Hatalı Ürün + Hatalı Ürünü Teslim Süresi!

İlgili şirket aldığımız L koltuğu en geç ayın 14 ünde (Kasım 2017) teslim edeceğini ve teslimattan 1 gün önce mutlaka aranarak haber vereceklerini söyleyip aramamışlardır. Biz aradıktan sonra 18 inde teslim edeceklerini söylemişlerdir. Ürünleri kontrol etmeden teslim ettikleri için ürün hatalı çıkmıştır. Yanlış vida montajından dolayı açılabilen yatak olan kısmı ürünün döşemesini yırtmıştır. Servis çağırdığımızda yine 1 gün önceden haber vereceklerini söyleyip yine herhangi bir haber vermemişler, ayın 2'sinde (aralık) ürünü kontrole gelmişlerdir.


Gelen ekibin ürünü alıp götürmesi gerektiğinden haberi yoktur. Firmayla tekrar görüşmemizden sonra almaya ancak karar verebilirler. 15 günlük bir süreçte teslim edileceğini belirtmelerine rağmen hala bize bir tarih bile verememişlerdir. Ürünlerin kalitesi de tartışılır. Kesinlikle bir daha alışveriş yapmayacağım.

Nazlı Nazlı 2.952 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Rapsodi Mobilya Temsilcisi18 Aralık 2017

    Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları