Rapsodi Mobilya Eksik Teslimat!

Esra Esra08 Aralık 2014 11:37

Ramazan bayramından önce smart koltuk takımı siparişi vermiştim. Teslimat süresi en geç 1 ay gibi bir süre dediler. 1 hafta 2 hafta gecikmeli geldi koltuk takımım. Buna rağmen 3 adet kırlent eksik geldi. 1 hafta sonra getireceğiz dediler teslimatta ödemeyi yaptım ama hala kırlentler gelmedi.

Defalarca sipariş verdiğim mağazayla ve fabrikayla görüştüm. Mağaza sürekli erteliyor birkaç gün sonra, önümüzde ki hafta gibi. Fabrikada öyle dönüş yapılacaktır diyor bir türlü dönmüyorlar. Böyle sorumsuz bir firma görmedim, çok pişmanım Rapsodi Home'dan alışveriş yaptığım için.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Esra 22 Aralık 2014 22:11

Hala 3 tanecik kırlent gelemedi. Bu firmanın müşterilerine ve yaptıkları işe hiç saygısı yok. Asla rapsodiden alışveriş yapılmaz. Ne şubesi nede fabrikası müşterisiyle ilgilenmiyor. Alışverişte parayı alana kadar ilgi var sonrası asla umurlarında değil. Böyle firma olmaz olsun.

profile-icon Esra 11 Aralık 2014 16:21

Burada şikayetimi dile getirmeme rağmen hala ilgilenmiyorlar.. Sözünün gereğini yerine getirmeyen bir firmadır. Alışveriş hukukuna uygun davranmayan bir firmadır..

profile-icon Esra 11 Aralık 2014 16:17

3 4 gün önce biri aradı. Sipariş durumunu ve kırlentlerin ne zaman bize ulaşacağını öğrenip dönüş yapacaktı sözde. Kaç gündür ne arayan var ne soran.... Her zaman ki gibi bir kere aradılar dönüş yapacağız dediler yine dönmediler..

Rapsodi Mobilya Logo Rapsodi Mobilya 09 Aralık 2014 14:31

Sayın İlgili Müşterimizin eksik olan kırlentleri en kısa süre içerisinde taraflarına gönderilecektir. Saygılarımızla Rapsodi Mobilya

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler