25 Kasım 2014
#2847242

Rapsodi Mobilya Çok İlgisiz

Ağustos ayında tüm evimin eşyalarını aldım. Fakat bu kadar ilgisiz ve alakasız bir firma tanımadım. Montaj esnasında kendi kırdıkları ürünleri değiştirmeye ve eksik parçaları tam 4 aydır tamamlamaya gelecekler. Bu kadar rahat bir firma görmedim. Belki binlerce kez aradım ama 4 aydır kendi yaptıkları hataları hala düzeltmediler. Ben bu kadar rahat ve umursamaz bir firma görmedim. Aldığıma alacağıma pişman ettiler. Yazık verdiğimiz o kadar paraya.

Harun Harun 665 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Harun22 Şubat 2015

    Firmayla mutabık kalamadık gerçeği artık tamamen bir fiyasko ben ürünlerle alakalı şikayeti yazali 3 ay oldu. Birde bunun öncesinde 4 ay var. Fakat daha tam anlamıyla sorunumu çözemediler. Firmanın kalitesi ve müşterilere verdiği hizmet ortada. Ben bu firmadan ürün aldiğima pişmanım sürekli firmanın arkasında kosuyorsun. Verdikleri hizmet sıfır. Kimse bu hataya düşmesin. Ben hala ürün parça değişikliği için bekliyorum. bakalım ne zaman firma teşrif edecek.

  • Rapsodi Mobilya Temsilcisi26 Kasım 2014

    Sayın İlgili Müşterimize gönderilecek olan servis hizmetinin günü konusunda mutabık kalınamadığı için taraflarıyla mağazamız tekrar irtibat kuracak olup en kısa süre içerisinde servis hizmeti verilecektir. Saygılarımızla Rapsodi Mobilya

Ziyaretçi Yorumları