31 Ekim 2016 #6813853

Rapsodi Mobilya 2 Aylık Oturma Grubunda Ortadan Eğrilme Meydana Geldi

Ürünü Rapsodi-Alaaddin şubeden satın aldık Haziran 2016 sonlarında düğün eşyalarımızın tamamını oradan aldık. Oturma odasında aldığımız üründe orta bölmelerde doğru düzgün kullanılmamış olmasına rağmen eğilme meydana geldi ve alt astarı yere sarkmış durumda. Konuyu mağaza birimlerine ilettik. Gerekli kayıtları aldılar. Benden ''ne zaman evde olursunuz servisi ona göre yönlendirelim'' dediler. ''Her gün Pazartesi Cumartesi akşam 7'de evdeyim'' dedim.


Notu mağaza müdürü aldı. 1 hafta içerisinde işleminiz için size geleceğiz dendi. Dün arandım. Yok akşam gelemeyiz, ne yapacağım ben mi getireceğim sırtıma alıp ürünü. Aradılar beni ''kontrol edip dönüş yapacağız'' dediler. 0533 *** ** ** nolu numaradan hiçbir dönüş olmamakla birlikte Özkök Şirketler Grubu yetkililerinin konuyla ilgilenmesini talep ediyorum. 1 hafta dedikleri işlem süreci 1 ay oldu. Dahada uzarsa kötü olacak! 0553*** ** **.

Ercan 2.744 Okunma

Cevaplar

  • Ercan08 Aralık 2016

    Belirtilen süreçte tarafıma gelen herhangi bir yetkili araması olmamıştır. Üstüne üstlük mağaza satış personeli özdeyişle; prim usulü çalışan bir kardeşim bana teknik bilgiyi veremeyeceğinden, fabrika ile dahi görüşemedim. Yetkili ile görüşmek istediğimi ve üründeki sorunu iletmek istediğimi iletmeme rağmen kimseye bağlanamadım. Telefonda geçiştirilmekten yok su gün yok Bugün diye diye uzattı da uzattılar. Şimdi Konya satış saha sorumlusu Emek Hanım arıyor. Şahsına bir şikayetim yok. Şikayeti kaldırmam ya da olumlu değerlendirme yapmam talep ediliyor. Bu benim sorunumu araya araya çöz dürene kadar açtığım 30 40 telefon görüşmesini ben yaşarken. Ürün yapılıp evime gelene kadar (sözde en fazla 2 hafta dendi 40 gün sürdü.) kimse arayıp sormadı yetkiliye bile bağlanamadım. Şimdi Emek Hanım'ın memnuniyet sağlamak. Fakat bu sorunumu kendim uğraşa uğraşa zorla çözdürdükten sonra aranıp sorununuz çözüldüyse sorunum çözüldü yada şikayetinizi kaldırabilir misiniz cümleleriyle şikayetimi tabii ki kaldırmayacağım. Bu konudaki işleyişin izde ya bu sorun yaşanmadan yardımcı olmalısınız. Geç fark ettiyseniz, bende e-ticaretle uğraşıyorum ve bize de şikayet geliyor ve biz müşterileri arayıp kaldırabilir misiniz yerine memnun edecek bir çek yada hediye giyim gönderimi dahi yapıyoruz. Sorunumu siz çözmediniz süresinde ben tırmalaya tırmalaya Hüseyin Bey'e ulaşmaya çalışa çalışa çözdürdüm. Bu yüzden şikayet talebini alacak olan herkes görüksün ki önlem alınsın. Ticaret deneme - yanılma ve müşteri tepkisiyle ilerleyen bir iştir. El Mecbur Emek Hanım'a ara diyorlar arıyor onun elinde olan bir durum yok ilgili kendisi ama şirket sahipleri bu yönde 1 ekmek gerekirse verip 3 ekmek kazanmayı hesaplamalı direk 3 ekmek olmamalı. Çevremdeki insanlara hala daha bu firmayı önermiyorum, önermeyeceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön