19 Eylül 2013 #2020451

Rapsodi Home'den Aldığım Ürünlerin Teslimatı Gecikti!

Bursa Yeni Yalova Yolu 6.km'de bulunan Rapsodi Home firmasından geçtiğimiz ayın sonuna doğru bir yatak odası ve bir yemek odası takımı siparişi verdik. Bu siparişi verirken de mobilyaların eylül ayının 14'ünde elimizde olması gerektiğini çünkü nikah tarihimizin eylül ayının 29'unda olduğunu ve bu tarihten bir iki hafta önce çeyiz serme olacağını belirttik.


Fakat firma bize mobilyaları istediğimiz tarihte teslim etmeyerek planlarımızı alt üst etti. Üstüne üstlük telefon açarak mobilyalarımızı getiremeyeceklerini bile haber vermediler. Nişanlım arayıp bilgi almak istediğinde firmadan birinin sert tepkilerine maruz kaldı. Sonrasında eylül ayının 17 sinde teslim edileceği söylendi.

Emrah 159 Okunma

Cevaplar

  • Rapsodi Mobilya Temsilcisi27 Eylül 2013

    SAYIN YETKİLİ, MÜŞTERİMİZİN ÜRÜNLERİ FABRİKADAN MAĞAZAYA GÖNDERİLMİŞ OLUP TELİMAT İLE ALAKALI OLARAK İLGİLİ BAYİYE KONU AKTARILMIŞTIR.KENDİLERİ MÜŞTERİMİZE DÖNÜŞ YAPACAKTIR. RAPSODİ MOBİLYA

  • Emrah26 Eylül 2013

    cevap ta yazmış olduğu gibi rapsodi firmasından bir yetkili beni aradı. O esnada çeyiz alma yaptığımız için kendilerine müsait olmadığımı ve sonra aramalarını istedim. Firma yetkilisi de beni aramış olduğu numaradan kendilerine işim bittiğinde ulaşabileceğimi söylediler fakat geri arama yaptığımda telefonuma cevap veren olmadı.

  • Rapsodi Mobilya Temsilcisi21 Eylül 2013

    sayın yetkili müşteri tarafımızdan arandı.kendisi müsait olduğunda dönüş yapacağını belirtmiştir rapsodi mobilya

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön