21 Eylül 2013 #2023746

Rapsodi Home'den Aldığım Bazanın Vidaları Kırıldı!

Rapsodi Home'den aldığım ve memnun kaldığım yatak odamın baza orta tahtasını tutan vidalar kırıldı. Firmayı aradım ve konuyu aktardım. S*** hanım duyarlı bir şekilde arkadaşları yönlendirip problemimi gidereceklerini söylediler.


Bir hafta sonra tekrar aradığımda evimin güzergahında işleri olmadığı için gelemediklerini ama geleceklerini söylediler. Bir hafta sonra tekrar aradım yine ayı cevabı verdiler. Haftaya şikayetimin üzerinden bir ay geçmiş olacak.


Bir markanın Ulusal bir marka olması gerçekten çok zor ama ondan daha zor olanı o markanın değerini korumak ve sürdürebilmektir. Firmanın konuyla ilgili gerekli hassasiyetini rica ediyorum.

Fatih 241 Okunma

Cevaplar

  • Fatih28 Ekim 2013

    Rapsodi firması henüz yaşanan problemler ilgili bir aksiyon almamış olup önce çarşamba geleceklerini sonra cumartesiye erteleyip ve o gün de yoğun olduklarını belirtip bayramdan sonraya hizmet verebileceklerini belirtmişlerdir.Bayramın üzerinden 10 gün geçti henüz bir dönüş yapılmadı. Neyse parası veririz yeterki sattığınız ürünün arkasında durup satış sonrası düzgün bir hizmet verin.

  • Fatih27 Eylül 2013

    Firma beni aradı ve daha önce gönderdiğim resimlerin yetersiz olduğunu ve başka resim göndermemi istedi.Yeni resim göndermeme rağmen henüz bir dönüş yapılmadı.Yani bütün mesele satış yapıncaya kadar.Sonrası yok.

  • Rapsodi Mobilya Temsilcisi23 Eylül 2013

    Syn Yetkili, İlgili mağazamıza konu aktarılmış olup ; müşterimize ürün sıkıntısına istinaden gerekli servis hizmeti mağazamız tarafından verilecektir.Bilginize. Rapsodi Mobilya

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön