03 Ocak 2014
#2209262

Rapsodi Home'da Ödeme Sonrası Hizmet Yok!

Rapsodi Home'dan almış olduğum yemek takımı ve tv ünitesi için 80 km 150 tl nakliye ücreti aldılar. Yetmedi montaj için 75 tl ücret istiyorlar + yolluk ücretiymiş. Eşyaeve taşıma dahil değilmiş. Fiyatı uygun olduğunu zanneden hizmetini mükemmel sunduğunu zanneden bir firma, alırken bence bunları da düşünün hele de büyük şehirler dışında ilçelerde oturuyorsanız. Büyük firmaların farkını bir kez daha anladım. Sağolsunlar ilk ve son alışverişim. Tersini iddaa eden firma yetkilisi varsa buyursun yazsın daha eşyalar gelmedi.

İsmail İsmail 332 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İsmail06 Ocak 2014

    Evet mutabakat sağlanmıştır.Eşyaları 3 arakadaşımla sitenin girişinden giremeyecek koca bi kamyonla eşyalarım gelmiş olup sitenin giriş kapısından evime kadar kendimiz taşıdık.Çok şükür mutabakat sağlandı.Tekrar söylüyorum satın aldığım kişiler değil sorun sizin yetersiz alt yapınızdır.

  • Rapsodi Mobilya Temsilcisi06 Ocak 2014

    Syn Yetkili, İlgili mağazamız tarafından müşterimiz ile görüşülmüş olup mutabakat sağlanmıştır.Bilginize. Rapsodi Mobilya

  • İsmail04 Ocak 2014

    rapsodinin bu saçma satış politikasını kendileri de anlayamamlarına rağmen çözüm üretemiyolar... arayıp anladım beyfendi deyip kapatıyolar..

Ziyaretçi Yorumları