31 Temmuz 2013

Rapsodi Home Yemek Masasının 4 Ayağı Arızalı!

Rapsodi Home masko mağazasına vermiş olduğum yemek masası ve 3 sandalye siparişi, yaklaşık 25 gün içerisinde geldi. Kutu açılırken masanın 4 ayağının arızalı olduğunu gördüm ve montaja gelen çalışanları uyardım. Bunun üzerine bir forma tutanak tuttular ve arızalı ayaklarla masayı kurup bana ancak 15 gün içinde dönebileceklerini söylediler.


Geldiklerinde iftar vaktiydi montajı yapıp hızlı bir şekilde gittiler. 3 sandalyeden birine oturduğumda, sandalyede sallanma oldu ve diğer sandalyeleride kontrol ettim. 3 sandalyenin 2'si sallanıyor. Tuttukları tutanakta sadece masanın 4 ayağı belirtildiği için sandalyedeki aksaklıkları nasıl belirteceğim. Gelen 2 sandalyeden memnun değilim.

İhsan 192 Okunma

Cevaplar

 • Rapsodi Mobilya Temsilcisi06 Ağustos 2013

  MÜŞTERİMİZE İLGİLİ MAĞAZAMIZ TARAFINDAN SERVİS HİZMETİ SAĞLANARAK SORUN GİDERİLMİŞTİR. RAPSODİ MOBİLYA

 • İhsan05 Ağustos 2013

  ilgi alaka sıfır! 4 ağustos pazar günü firmadan gelecekleri söylendiği halde gelinmedi. Pazar tatilin evde rapsodi home firmasını beklemekle geçti. Gün bittiği halde ne arayan var ne soran. Hakkımı yasal yollardan arayacağım. Gün itibariyle tüketici haklarına başvuracağım. Mesajı okuyanlara tavsiyem sizden ödemeyi yapıp sonrasında ürünü getireceğini söyleyen firmalardan uzak durunuz. Bi miktar para verilip siparişi alacaklarsa eyvallah ama töbe bir daha ürünün bütün parasını aldıktan sonra ürün gönderileceğini söyleyen bütün firmalardan uzak durulmasını şiddetle tavsiye ediyorum. Bizim onlara değil onların bize ihtiyaçlarını var. Şirket politikalarını müşteriye göre değiştirmeleri gerekmektedir.

 • İhsan05 Ağustos 2013

  Rapsodi Home firma personeliyle telefon görüşmesi yaptık. Şikayetimin değerlendirildi ve bunun üzerine 4 masa ayağının değişiceğini ve 2 sandalyenin de bakılması için 04 ağustos pazar gününe randevu verdi. Bayram arifesi olduğu için belirli bir saat verilemediği için bütün bir pazar günü evde oturup Rapsodi Home firma çalışanlarının gelmesini bekledim. Gün bitti ne arayan oldu ne soran. ilgi alaka Rapsodi Home firmasında sıfır. Artık hakkımı yasal yollarla aramaya karar verdim ve bugun gün itibariyle tüketici haklarına başvuracağım.

 • Rapsodi Mobilya Temsilcisi31 Temmuz 2013

  SYN YETKİLİ, İLGİLİ MAĞAZAMIZ TARAFINDAN MÜŞTERİMİZLE GÖRÜŞÜLMÜŞ OLUP ; MASA AYAKLARININ DEĞİŞİMİ YAPILACAĞI ,SANDALYELER İÇİN DE SERVİS HİZMETİ VERİLECEĞİ BİLGİSİ MÜŞTERİMİZE VERİLMİŞTİR.MÜŞTERİMİZ İLE MUTABAKAT SAĞLANMIŞTIR.BİLGİNİZE. RAPSODİ MOBİLYA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön