Rapsodi Home Verdiği Sözün Arkasında Durmadı!

Abdullah Abdullah29 Kasım 2013 10:48

1.5 yıl önce Rapsodi Home mobilya Ankara siteler şubesinden salon takımı aldım. Mobilyayı alırken tekli koltuklardan 1 veya 2 tane daha ekleme yapmam gerekebileceğini, 1-2 yıl sonra aynı model ve kumaştan bulup bulamayacağımı satış müdürü H*** Hanım'a peşinen sordum. Ne zaman istersem alabileceğimi şimdiden almamam gerektiğini söyledi.

1. 5 yıl sonra tekli koltuk sipariş etmek için şubeye gittiğimde, aynı takımdan üretimin devam ettiği ancak kumaşın artık pahalı olduğundan üretilmediği söylendi. Rapsodi merkezde Ş*** Hanım bizi 2 ay oyaladı, yerine geçen müdürden de olumsuz yanıt aldım. Rapsodi'nin verdiği sözde durmasını ve müşteri memnuniyetini paraya tercih etmemesini dileriz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Rapsodi Mobilya Logo Rapsodi Mobilya 04 Aralık 2013 18:56

SAYIN YETKİLİ MÜŞTERİMİZİN 1.5 YIL ONCE ALMIS OLDUĞU ÜRÜNLERİN DÖŞEMESİNDEKİ AYNI KUMAŞ TALEBİNE İSTİNADEN ; MÜŞTERİMİZİN TALEP ETTİĞİ KUMAŞ FABRIKAMIZIN SERISINDEN KALKAN KUMAS OLDUGU ICIN MÜŞTERİMİZE İSTEDİĞİ KUMAŞA ALTERNATİF OLARAK SERİMİZDE DEVAM EDEN VE YOĞUN İLGİ GÖREN KUMAŞ KARTELARIMIZDAN RENKLİ ÇİÇEK DESENLİ VEYA DÜZ KUMAŞ ALTERNATİFLERİ SUNULMUŞTUR. FAKAT MÜŞTERİMİZ İSTEDİĞİ KUMAŞA YOĞUN TALEBI OLDUGU İÇİN MÜŞTERİMİZİN MEMNUNİYETİ ADINA KUMAŞ TEDARİĞİNİ SAĞLADIMIZ FİRMALARLA İRTİBATA GEÇİLMİŞ VE FİRMALARLA BİR COK KEZ GÖRÜŞMELER YAPILMIŞTIR. ANCAK ;TÜM UĞRAŞLARIMIZA RAĞMEN TALEP EDİLEN KUMAŞ NE YAZIK Kİ TEMİN EDİLEMEMİŞTİR. HAKLI OLARAK 1.5 YIL ARADAN SONRA AYNI KUMASIN GEREK FABRİKAMIZDAN GEREKSE TEDARICKI FIRMADAN TEMIN EDİLEMEMESİNİN OLAĞAN BİR DURUM OLARAK KARSILANMASI GERETİĞİNİN KANAATİNDEYİZ. SAYGILARIMIZLA RAPSODİ MOBİLYA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular