Rapsodi Home Ürünleri İstekten Farklı Olarak Gönderiyor ve Değişim Yapmıyor

Elif Elif02 Haziran 2014 14:15

2013 Nisan ayında Rapsodi Konya Barış Cad.mağazasından yatak odası, oturma odası, salon koltuk ve yemek takımı aldık. Ürünler hem çok geç geldi hem de yatak başlığımın kaplaması istediğimden farklı olarak geldi. Yatak başlığımı değişmediler. Yemek takımımın konsolu gelmedi. Konsolun tarafımızdan sipariş edilmediği söylendi. Yeniden konsol aldık.

Oturma odası için orta sehpayı ve koltuğun tahta olan kolluk kısımlarını lake istemiş ve mağaza tarafından olur denmiş olmasına rağmen lake yapılmadan geldi. Yatak odası için ayna siparişim olmasına rağmen bu siparişimin de olmadığı söylendi. 2-3 ay boyunca yapmış olduğum görüşme ve şikayetler sonucunda değişim yapılacağı söylendi ve hiçbir değişim yapılmadı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Elif 12 Ağustos 2014 18:11

Bu ürünleri alalı yaklaşık 1 yıl 4 ay oldu hala çözüm süreci bitemedi! Rapsodi Home yetkilileri ile yapmış olduğum her telefon görüşmesinde bana söylenen 'fabrikadan sevkinin yapıldığı ve ilgili mağazadan bana dönüş yapılacağı'ydı.. Şimdi burada da aynı cevap ile karşılaştım ve halen ilgili mağazadan dönüş yapılacak.. Komik..Rapsodi Home bundan sonra asla tercih etmeyeceğim bir marka..

Rapsodi Mobilya Logo Rapsodi Mobilya 13 Haziran 2014 20:54

SYN YETKİLİ, MÜŞTERİMİZE AİT BAŞLIK VE PUF FABRİKAMIZDAN SEVKİ DAHA ÖNCE GERÇEKLEŞMİŞTİR.ÜRÜN TESLİMİYLE İLGİLİ İLGİLİ MAĞAZAMIZA KONU AKTARILMIŞ OLUP MÜŞTERİMİZE DÖNÜŞ SAĞLANACAKTIR.BİLGİNİZE.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler