Rapsodi Home Teslimat Yapılmaması

Emine Emine08 Eylül 2014 10:55

Maskoda bulunan Rapsodi Mobilya'dan 20 gün öce yemek masasandalye tv ünitesi ve köşe koltuk takımı siparişi verilmiş olup söz konusu ürünlerin peşinatı elden ve eft yoluyla ödenmiş olup 15 eylülde teslim edileceğine dair bilgi verilerek yeni evleneceğimiz ve teslim süresinde aksama olmamasına dair söz alınarak mutabık kalınmış olup ürünler tarafımızdan sipariş verilmiştir.

Firma teslim süresine 8 gün kala arayıp ürünlerin yetişmeyeceğini gerekirse iptal edeceğimizi yapacak birşeyleri olmadığını belirtmiş olup satış temsilcisi tarafından firma adına kimse bizimle iletişime geçmemiştir. Bu kadar kaba ve müşteri memnuniyetini yok sayan firmadan şikayet ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Emine 11 Eylül 2014 21:55

25.08.2014 de firmaya ödeme yapılmış ve sipariş verilmiştir bugün öğreniyorum ki firma siparişi 09.09.2014 de fabrikaya iletmiş ..Satış temsilcisinin , mağaza müdürünün umurunda bile olmayan bir tavırla tarafıma karşılık verilmiştir.Firmanın durumdan bugün haberi olup çözüm sürecine başlayacaklarını belirttiler bakalım ne olacak .. Bi daha asla ve asla hiçbirşey almayacağım gibi üzülerek kimsenin de almamasını tavsiye ediyorum.Bukadar stres içinde bize stres kattıkları için ayrıca tebrik ediyorum .

Rapsodi Mobilya Logo Rapsodi Mobilya 11 Eylül 2014 16:36

SAYIN YETKİL,İ Şikayetiniz ile ilgili birimler bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler