16 Eylül 2013 #2011919

Rapsodi Home Kargo Bedeli İstendi!

Konya'dan Rize'ye taşınmamız üzerine Konya Rapsodi Home'den iki kişilik baza, koltuk takımı televizyon ünitesi, orta sehpası ve 6 tane sandalye aldım. Kargo ve taşıma işlemlerini biz firma olarak üstleniyoruz denildi.


Ayın üçünde teslim edilecek denilmesine rağmen üst üste defalarca aranılmasından sonra 7'sinde göndereceklerini söylediler. Kargo ücreti alınmayacağını belirtmelerine ve taşıma için eşyalarla birlikte adam göndereceklerini söylemelerine rağmen son gün 150 TL kargo parası ve taşıma ücretini bize ödettirdiler. Bazanın kenarı yırtık olarak geldi. Salı günü TV ünitesi kurmak için adam gelecek denildi. Halen kurulmadı. Defalarca aranıldı, firmadan ses çıkmadı. Kesinlikle kurumsal değil.

Rabia 192 Okunma

Cevaplar

  • Rabia23 Eylül 2013

    müşteriye dönüş yapıldı evet ne çözüm bulundu ne de tekrar aradılar sadece ilgilenileceği söylendi. cumartesi günü dönülecek denildi bugün pazartesi. ve herhangi bir dönüş olmadı. bu firmadan kesinlikle bir mal dahi alana üzülürüm. haklı olduğum bir konuda dahi bir şey yapılmadı. yarın tüketici haklarına gidiyorum devamında da mahkemeye. kesinlikle telefonla görüşmekten başka bir icraatları yok. verdiğim para bir iki milyar da değil. baza gün geçtikçe kabarıyor üzerinde hiç bir şey olmamasına rağmen. buraya ta ki mahkeme yolu ile çözüm bulana kadar her gün yazacağım. insanlar mağdur olmasınlar.

  • Rabia20 Eylül 2013

    Dönüs yapıldı ama hala çözüm bulamadılar.Kurulum icin eleman hala gönderemediler.Sadece oyalıyorlar.Ama pes ettiremeyecekler.

  • Rapsodi Mobilya Temsilcisi17 Eylül 2013

    sayın yetkili konu mağazamıza aktarılmış olup konuyla alakalı olarak müşterimize dönüş yapılacaktır. rapsodi mobilya

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön