12 Eylül 2013

Rapsodi Home Geç Teslimat!

Siteler mağazasından 01.08.2013'te aldığımız yatak odası takımının 05.09.2013 tarihinde adrese gönderilmesi gerekirken 09.09.2013 tarihinde zar zor, ısrarlı baskılarımız sonucu takımı teslim aldık. Ancak karyolanın Daimond, diğer ürünlerin ise Victoria serisinden olması gerekirken karyola da Victoria serisinden gönderilmiş.


Kabul etmedik tabi rapor tutuldu. Dolap montajında ise 1 adet raf kırıldı ve sağlıklı montaj yapılmadı. Dolap köşelerinde, raf ile ara bölmeler arasında geniş boşluklar var. Arka sunta sağlam değil. Sıkıntılarımızı mağazaya telefonla ertesi gün bildirdik. Dönüş yapacaklarını söylediler. Ancak ilgilenen yok. Yeni evliyiz tüm kıyafetler ortalıkta, yatacak yatağımız yok. Rapsodi Home'den şikayetçiyiz!

Cennet 240 Okunma

Cevaplar

  • Rapsodi Mobilya Temsilcisi20 Eylül 2013

    SYN YETKİLİ, MÜŞTERİMİZİN ÜRÜN SIKINTILARIYLA İLGİLİ GEREKLİ SERVİS HİZMETİ İLGİLİ MAĞAZAMIZ TARAFINDAN SAĞLANACAKTIR.BİLGİNİZE. RAPSODİ MOBİLYA

  • Cennet18 Eylül 2013

    Ayın 18'i oldu hala ne arayan var ne soran. Bir de üstüne şifonyerin çekmecesinin de daha ilk denemede sıkıntılı olduğunu farkettik, kilidi çalışmıyor, zorlamadan çekmece kapanmıyor. Buna ek olarak dolabın sağ kapağı yine ilk açmak isteyişimizde üstümüze düşüyordu neredeyse. Rapsodi bu sıkıntıları daha ne kadar geç çözebilir acaba çok merak ediyorum. Bu hafta sıkıntılarımızın giderilmemesi halinde tüm yollara başvurup hakkımızı sonuna kadar arayacağız!!!

  • Rapsodi Mobilya Temsilcisi14 Eylül 2013

    SYN YETKİLİ, İLGİLİ MAĞAZAMIZA KONU AKTARILMIŞ OLUP GEREKLİ SERVİS HİZMETİ SAĞLANACAKTIR.BİLGİNİZE. RAPSODİ MOBİLYA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön