10 Ekim 2013
#2051195

Rapsodi Home Eksik ve Geç Teslimat Yaptı!

Antalya Aspendos mağazanızdan almış olduğum mobilyalar vaktinden bir hafta sonra teslim edildi. Sonuçta bu kadarlık bir sıkıntı mühim değildi. 9 eylülde montaj yapıldı fakat yemek odası içerisinde almış olduğum bankın altı var üst minderi unutulmuş.


Her aramamda "tamam öğrenip biz size ulaşacağız" diyorlar. Ekimin 7'si oldu halen ne teslim var, ne de bir haber. Bu kadar sürede yapılamayan ne merak ediyorum. Ayrıca herhangi bir faturada tarafıma teslim edilmedi. Kısaca birkaç güne kadar problemim çözülmediği takdirde bu konuyu tüketici haklarına taşıyacağım. Rapsodi Home'den şikayetçiyim.

Sebiha Sebiha 328 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sebiha13 Ekim 2013

    tarafıma dönüş yapıldı.önce 11 ekim de teslim denildi ama gelen yok,sonra 12 ekimde denildi ama yine gelen yok.inanması güç ama 12 ekim gecesi saat 1 den sonra montaj elemanı tarafından arandım.bu saatte malı teslim etmek istediklerini belirttiler.gerçekten şaka gibi.müşteri memnuniyeti yok onu anladım zaten de ,bu kurumun özel yaşamada saygısı yok.gecenin o saatinde tüm apartmanın onları dinlemek zorunda olduğunu düşünmelerine inanamıyorum.böyle bir kurumdan alışveriş yaptığıma çok pişman oldum.

  • Rapsodi Mobilya Temsilcisi11 Ekim 2013

    SAYIN YETKİLİ KONU İLGİLİ MAĞAZAMIZA AKTARILMIŞ OLUP DÖNÜŞ YAPILACAKTIR. RAPSODİ MOBİLYA

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler