01 Nisan 2013 #1716732

Rapsodi Home %100 Mdf Diye Satılan Ürün Sunta Geldi!

6 ay önce %100 mobilya olduğu söylenen yatak odası takımı neredeyse tamamen sunta olarak geldi. 1 hafta düğünüm olması sebebiyle yetkililerin değişim yapılacağı sözüne istinaden kurulumu kabul ettim ancak o gün bugündür 6 ay geçti hiç bir sonuç alamadım.


Özetle tüketici olarak şahsıma yanlış bilgi aksedilerek satış yapılmıştır, yani yapılan bu satış ayıplıdır. konu ile ilgili mağduriyetimin giderilmesi için gereğinin yapılmasını rica ederim. Aksi taktirde yasal yollara başvuracağımı bilmenizi isterim.

Bilal 306 Okunma

Cevaplar

 • Bilal10 Ocak 2014

  Sayın Yetkili, Ben peşlerinde koşmaktan bezdiğim için süreci takip etmeyi bıraktım. Ancak görüyorum ki Rapsodi Mobilya' da kendi kafasına göre kararlar vermekte ve süreci uzatarak zaman aşımına uğramasına çalışmaktadır. Bugüne kadar da hiçbir şekilde tarafıma olumlu olumsuz herhangi bir geri dönüşte kesinlikle bulunulmamıştır. Bu anlamda kendilerini tebrik eder. Bu şikayetimi okuyan bilinçli tüketicilerin tercih etmemesi gereken marka değeri bu kadar düşük bir firmadan satınalma yapmamalarını tavsiye ederim. Tüm bilinçli tüketicelerin dikkatine sunulur.

 • Bilal09 Mayıs 2013

  Bu arada şunu da belirtmek isterim ki binlerce TL vererek satınaldığım ürüne yapılan yanlış montajlardan dolayı ilgilenmeyen servis yetkilileri yüzünden şu anda ürün tabiri caizse dağılmak üzere bütün bu mağduriyetimin giderilmesini siz Rapsodi yetkililerinden talep ediyorum aksi taktirde belirttiğim gibi 17.05.2013 tarihine kadar yasal haklarımı kullanacağım. . .

 • Bilal09 Mayıs 2013

  Bunların yanında ilgisiz servis yetkilileri, berbat ötesi bir müşteri ilişkileri yönetimi, aylardır oyalıyorsunuz ve çözüme yönelik herhangi bir yaklaşım yok. . . Son noktada sizlere daha öncede belirttiğim gibi bu nedenlerden dolayı, haklarımın bilincindeyim ve yasal haklarımı kullanacağımı bilmenizi isterim. . . Defalarca mağazayı aradım, fabrikayı aradım, servisi aradım artık tahammülüm kalmadı bu çözümsüzlüğünüze. . . TEŞEKKÜRLER RAPSODİ. . . SAYGILARIMLA BİLAL AKTAŞ

 • Bilal09 Mayıs 2013

  Alçı aksesuar ile ilgili olarak ise, bu aksesuar alçı olması ve temizlenmesi zor olacaktır diye düşünerekten ürünü almaktan vazgeçtik. Çok saygıdeğer mağaza müdürünüzün onada ilginç bir çözümü vardı. Sergide gördüğümüz ürünün fuarda kullanıldığını müşterilerden gelen temizlenmiyor şikayeti sonrası yeni üretimlerde bu kısımın plastik benzeri bir maddelerle yapıldığını söylemesi ve bize gelecek ürünün bu kondisyonda olacağını belirtmesi üzerine tekrardan bizleri kandırmış oldu ve ürünü satınaldık. Seçim kriteri %100 mdf mobilya almak olan bir müşteri nasıl olurda yanlış anlar. . . doğrusu Rapsodi'nin bu yaklaşımı beni fazlasıyla şaşırttı.

 • Rapsodi Mobilya Temsilcisi01 Nisan 2013

  Syn.Yetkili, Müşterimizin almış olduğu “Fantasia Yatak Odası” modelimizde kullanılan malzeme;kapaklar mdf hayglass, gövde sıkıştırılmış yonga levhadır. Yanlış anlaşılma söz konusundur.Şikayetin kaldırılmasını rica ederiz. Saygılarımızla, Rapsodi Mobilya

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön